Среда, 12 Июль 2017 11:11

Руслан Сольвар привітав Великі Гуляки з Днем села Избранное

Народний депутат України Руслан Сольвар привітав жителів Великих Гуляків в Фастівській області з Днем села. Його помічники передали до районної адміністрації подарунки з нагоди свята та щирі вітання від нардепа Сольвара. Місцевий Будинок культури отримав від депутата велику портативну музичну колонку і мікрофони.

 

Руслан Сольвар подякував організаторам за підготовку і проведення свята і побажав селу розвитку та процвітання.

 

«Бажаю усім жителям Великих Гуляків міцного здоров’я, наснаги, сили та безупинного бажання розвивати свою малу Батьківщину», — привітав жителів села зі святом Руслан Сольвар.

 

Святкування Дня села в Великих Гуляках було приурочене до святкування до 90-річчя з дня створення Фастівського району. Вже сьомий рік поспіль сільська громада збирається в місцевому Будинку культури, щоб разом відсвяткувати свято та послухати урочисті привітання від гостей. Зі словом виступила також і голова села — Олена Куріленко, котра побажала односельчанам процвітання та наснаги в розвитку рідних земель.

 

На святі вручали подарунки подружжям, що святкують в цьому році золоті ювілеї весілля, а також молодятам, що одружилися лише в цьому році. Передали невеличкі подаруночки й батькам новонароджених: цього року в Великих Гуляках народилося п’ятеро дітей. Особливу нагороду отримала мати-героїня села Алла Гуренко, котра виховує в Гуляках шістьох дітей.

 

Нагадаємо, що село Великі Гуляки (до 1965 — Великі Голяки) розташоване по обидва береги річки Жарки (притока Ірпеня). До 1957 року входило до складу Корнинського району Житомирської області. Зараз у селі проживають близько півтисячі осіб. За версією декількох істориків, першу назву села «Голяки» отримали від того, що починаючи з першої половини 16 століття на незаселених землях по обидва боки річки Жарки осідали втікачі з навколишніх поселень, що намагались сховатись від неволі. Вони були бідняками, тобто «голяками» — звідси й пішла назва.

ФСБ-СБУ

Михаил Максименко отказался давать показания следствию ФСБ

Михаил Максименко отказался давать показания следствию ФСБ

Усман Хакназаров: Кто лидер по вывозу капитала из Узбекистана?

Усман Хакназаров: Кто лидер по вывозу капитала из Узбекистана?

ФСБ наносит удар по теневой империи хозяев МЧС

ФСБ наносит удар по теневой империи хозяев МЧС

ФСБшник оценил президентские шансы Кадырова

ФСБшник оценил президентские шансы Кадырова

Вертухаи всей страны - делу Реймера верны

Вертухаи всей страны - делу Реймера верны

CURRENT EVENTS

Самые богатые судьи мира - украинские судьи: поименный список

  • 03.08.2017 19:13

Реванш в судейской системе или «незаменимый» Пасенюк

  • 13.07.2017 08:35

Одиозный украинский судья-беглец напомнил о себе

  • 11.07.2017 07:05