Среда, 12 Июль 2017 11:11

Руслан Сольвар привітав Великі Гуляки з Днем села Избранное

Народний депутат України Руслан Сольвар привітав жителів Великих Гуляків в Фастівській області з Днем села. Його помічники передали до районної адміністрації подарунки з нагоди свята та щирі вітання від нардепа Сольвара. Місцевий Будинок культури отримав від депутата велику портативну музичну колонку і мікрофони.

 

Руслан Сольвар подякував організаторам за підготовку і проведення свята і побажав селу розвитку та процвітання.

 

«Бажаю усім жителям Великих Гуляків міцного здоров’я, наснаги, сили та безупинного бажання розвивати свою малу Батьківщину», — привітав жителів села зі святом Руслан Сольвар.

 

Святкування Дня села в Великих Гуляках було приурочене до святкування до 90-річчя з дня створення Фастівського району. Вже сьомий рік поспіль сільська громада збирається в місцевому Будинку культури, щоб разом відсвяткувати свято та послухати урочисті привітання від гостей. Зі словом виступила також і голова села — Олена Куріленко, котра побажала односельчанам процвітання та наснаги в розвитку рідних земель.

 

На святі вручали подарунки подружжям, що святкують в цьому році золоті ювілеї весілля, а також молодятам, що одружилися лише в цьому році. Передали невеличкі подаруночки й батькам новонароджених: цього року в Великих Гуляках народилося п’ятеро дітей. Особливу нагороду отримала мати-героїня села Алла Гуренко, котра виховує в Гуляках шістьох дітей.

 

Нагадаємо, що село Великі Гуляки (до 1965 — Великі Голяки) розташоване по обидва береги річки Жарки (притока Ірпеня). До 1957 року входило до складу Корнинського району Житомирської області. Зараз у селі проживають близько півтисячі осіб. За версією декількох істориків, першу назву села «Голяки» отримали від того, що починаючи з першої половини 16 століття на незаселених землях по обидва боки річки Жарки осідали втікачі з навколишніх поселень, що намагались сховатись від неволі. Вони були бідняками, тобто «голяками» — звідси й пішла назва.

ФСБ-СБУ

ФСБ наносит удар по теневой империи хозяев МЧС

ФСБ наносит удар по теневой империи хозяев МЧС

ФСБшник оценил президентские шансы Кадырова

ФСБшник оценил президентские шансы Кадырова

Вертухаи всей страны - делу Реймера верны

Вертухаи всей страны - делу Реймера верны

Экс-начальник ГУМВД по СЗФО получил семь лет за растрату

Экс-начальник ГУМВД по СЗФО получил семь лет за растрату

Полковника Кутерина отправила в СИЗО заботливая жена

Полковника Кутерина отправила в СИЗО заботливая жена

CURRENT EVENTS

Реванш в судейской системе или «незаменимый» Пасенюк

  • 13.07.2017 08:35

Одиозный украинский судья-беглец напомнил о себе

  • 11.07.2017 07:05

Суддя Верховного Суду України Ємець Анатолій Анатолійович. Розслідування «PROSUD».

  • 10.07.2017 19:11