Четверг, 13 Июль 2017 09:32

Руслан Сольвар надав транспорт для супроводу хресної ходи до Томашівського монастиря

Благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» долучився до хресної ходи з Фастова до села Томашівка, забезпечивши вірян автобусами.

 

Щороку 13 липня біля Фастівського міського палацу культури збираються паломники, щоб далі разом вирушити до села Білогородка — саме там починається хресна хода. Відстоявши літургію в Свято-Архангело-Михайлівському храмі села, звідти віряни прямуватимуть до Томашівського чоловічого монастиря, що знаходиться в Фастівському районі: це близько 50-ти кілометрів путі.

 

Благодійний фонд «Разом у майбутнє» надав транспортний засіб для супроводу процесії, адже серед учасників ходи трапляються люди похилого віку та діти, які не зможуть подолати пішки півсотні кілометрів. У хресну ходу вирушають і віряни з немовлятами на руках чи у візочках, і люди похилого віку на милицях. В попередні роки кількість паломників сягала більше трьох тисяч, і цього року їх навряд чи буде менше.

 

Протягом ходи є близько семи привалів, коли можна відпочити та пригоститися частуваннями, яким зустрічає гостей села його громада.

 

Хода присвячена головному скитському святу — Положенню Ризи Божої Матері в Влахарні. Попереду декілька паломників нестимуть також відому київську чудотворну ікону Божої Матері «Призри на смирення», що давно стала символом цієї хресної ходи.

 

Народний депутат України Руслан Сольвар вже близько десяти років ходить цими місцями — ще з того часу, коли він і гадки не мав, що згодом стане депутатом від цього округу. Про свій досвід участі в ході він розповідає: «Господь надає сили не лише після ходи, а й під час неї. На кілометрі сорок п’ятому, зізнаюся, сили полишали, але ніби вмить з’явилося друге дихання і ми з легкістю продовжили йти… Хода та молитва багато допомогли мені в житті. Раджу кожному спробувати».

 

ФСБ-СБУ

Михаил Максименко отказался давать показания следствию ФСБ

Михаил Максименко отказался давать показания следствию ФСБ

Усман Хакназаров: Кто лидер по вывозу капитала из Узбекистана?

Усман Хакназаров: Кто лидер по вывозу капитала из Узбекистана?

ФСБ наносит удар по теневой империи хозяев МЧС

ФСБ наносит удар по теневой империи хозяев МЧС

ФСБшник оценил президентские шансы Кадырова

ФСБшник оценил президентские шансы Кадырова

Вертухаи всей страны - делу Реймера верны

Вертухаи всей страны - делу Реймера верны

CURRENT EVENTS

Самые богатые судьи мира - украинские судьи: поименный список

  • 03.08.2017 19:13

Реванш в судейской системе или «незаменимый» Пасенюк

  • 13.07.2017 08:35

Одиозный украинский судья-беглец напомнил о себе

  • 11.07.2017 07:05