Среда, 02 Август 2017 12:05

Руслан Сольвар допомагає сільським школам комп’ютерною технікою

Школам постійно не вистачає сучасної комп’ютерної техніки, без якої діти не можуть отримати якісну освіту, і це одне з найбільш актуальних питань, котрі потрібно вирішити сучасній владі. Про це заявив народний депутат України Руслан Сольвар. Також нардеп підкреслив, що найбільше техніки не вистачає в селах, які складають більшість населених пунктів у його виборчому окрузі: частіш за все навчальні комп’ютери в сільських школах безнадійно застаріли, а іноді їх там взагалі ніколи не було. Через це учні не можуть оволодіти актуальними знаннями та навичками на належному рівні, а відповідно їх освіта неконкурентна порівняно з учнями з великих міст.

 

«Зважаючи на кількість звернень, що надходять до мене від батьків, учителів, активістів, розумію, наскільки гостро постало це питання. Саме тому докладаю максимум зусиль, щоби створити дітям умови для здобуття повноцінної, якісної освіти з умінням використовувати сучасні інформаційні технології», — зазначив Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Завдяки допомозі народного депутата для сільських шкіл Великої та Малої Снітинки в Фастівському районі вже були виділені бюджетні кошти на облаштування сучасних комп’ютерних класів. Тепер ж депутат зазначає, що наступні на черзі села Києво-Святошинського району. Невдовзі сучасна комп’ютерна техніка має з’явитися у школах сіл Гатне, Ходосівка, Малютинці та Музичі.

 

«Маю надію, що використання в навчальному процесі сучасних електронних навчальних матеріалів дасть змогу покращити якість освіти у школах та сприятиме покращенню уваги учнів під час занять», додав Руслан Сольвар.

 

Нагадаємо, що завдяки нардепу Сольвару в школах сіл Великої і Малої Снітинки з’явились сучасні класи інформатики, кожен з яких облаштований сімома комп’ютерами та новими багатофункціональними пристроями (принтер, ксерокс, сканер і т.д.). Під час свого візиту нардеп наголосив, що діти — це найголовніший скарб українського суспільства. Від їх виховання, розвитку і успіхів у навчанні залежить доля України, адже діти — це наше майбутнє.

ФСБ-СБУ

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Испанская прачечная Российских авторитетов

Испанская прачечная Российских авторитетов

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

CURRENT EVENTS

Высший совет правосудия не допустит одесского «судью-дельфиновода» в Верховный Суд

  • 22.09.2017 12:20

Самые богатые судьи мира - украинские судьи: поименный список

  • 03.08.2017 19:13

Реванш в судейской системе или «незаменимый» Пасенюк

  • 13.07.2017 08:35