Понедельник, 21 Август 2017 12:26

Руслан Сольвар привітав Пилипівку з Днем села

Пилипівка відсвяткувала свій День села. Цей визначний день урочисто відзначили у великому і дружньому колі, а молодята та діти, які народилися у селі протягом року, отримали невеличкі подарунки від народного депутата України Руслана Сольвара.

 

Також нардеп Сольвар через помічників передав громаді побажання добробуту та процвітання, а селу — подальшого розвитку і розбудови.

 

Спільно із представниками обласної, районної і сільської влади команда нардепа домоглася виділення коштів із обласного бюджету на капітальний ремонт будинку культури в Пилипівці. Руслан Сольвар подякував за активну позицію сільській голові Оксані Євгеніївні Сідько та виразив сподівання, що й надалі вони будуть працювати пліч-о-пліч.

 

Крім того, на прохання громади у центрі села команда нардепа Сольвара встановила яскравий та функціональний дитячий майданчик. «Приємно, що у Пилипівці багато діток, для яких ми і стараємося!» — прокоментував Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Також нардеп побажав селу довгих років життя, щоб в ньому продовжували народжуватися діти та завжди лунав дитячий сміх.

 

Руслан Сольвар зазначив, що буде й надалі продовжувати покращувати умови життя в своєму виборчому окрузі. На черзі в планах нардепа — завершення газифікації села Єлизаветівка, оскільки вирішення цього питання теж потребує командної роботи.

 

Нагадаємо, що Пилипівка — село у Фастівському районі Київської області. Згідно останнього перепису населення, в Пилипівці проживає близько чотирьохсот осіб.

 

Існує припущення, що село було засновано невідомими мандрівниками, які подорожували по Кам'янці і влаштували поселення на березі річки. Можливо, село спочатку мало іншу назву, але в часи турецької навали особливу хоробрість у боях за поселення проявив Сідько Пилип, від імені якого пішла назва села. Прізвище «Сідько» і до сьогодні поширене в Пилипівці.

 

У 1960-х роках ХХ-го століття на річці Кам'янці було побудовано ГЕС, але вона була надто малопотужною, і скоро її закрили.

 

У 2010 році громадська організація «Довіра» реалізувала проект громади, який передбачав ремонт сільського фельдшерсько-акушерського пункту. Ремонт було здійснено в рамках Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

ФСБ-СБУ

«Братва» возвращается в УФСБ по Челябинской области

«Братва» возвращается в УФСБ по Челябинской области

Активы на 380 млн рублей конфисковали у экс-полковника ФСБ по делу Захарченко

Активы на 380 млн рублей конфисковали у экс-полковника ФСБ по делу Захарченко

Генералов разжаловали в заключенные

Генералов разжаловали в заключенные

Обвиняемые в пытках и убийстве силовики из ингушского центра «Э» получили сроки от 3 до 10 лет

Обвиняемые в пытках и убийстве силовики из ингушского центра «Э» получили сроки от 3 до 10 лет

Будущий спецсубъект Дрыманов "ходит лошадью" против ФСБ

Будущий спецсубъект Дрыманов "ходит лошадью" против ФСБ

CURRENT EVENTS

На должность заместителя председателя Высшего антикоррупционного суда Украины претендует недобропорядочный судья

  • 07.05.2019 06:40

«Суд кенгуру» в исполнении киевских «законников» Таргоний, Журбы и Приходько

  • 20.03.2019 13:49

Судья Федулеева Юлия санкционировала наезд правоохранителей на крупное одесское предприятие

  • 01.02.2019 19:28