Понедельник, 21 Август 2017 12:26

Руслан Сольвар привітав Пилипівку з Днем села

Пилипівка відсвяткувала свій День села. Цей визначний день урочисто відзначили у великому і дружньому колі, а молодята та діти, які народилися у селі протягом року, отримали невеличкі подарунки від народного депутата України Руслана Сольвара.

 

Також нардеп Сольвар через помічників передав громаді побажання добробуту та процвітання, а селу — подальшого розвитку і розбудови.

 

Спільно із представниками обласної, районної і сільської влади команда нардепа домоглася виділення коштів із обласного бюджету на капітальний ремонт будинку культури в Пилипівці. Руслан Сольвар подякував за активну позицію сільській голові Оксані Євгеніївні Сідько та виразив сподівання, що й надалі вони будуть працювати пліч-о-пліч.

 

Крім того, на прохання громади у центрі села команда нардепа Сольвара встановила яскравий та функціональний дитячий майданчик. «Приємно, що у Пилипівці багато діток, для яких ми і стараємося!» — прокоментував Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Також нардеп побажав селу довгих років життя, щоб в ньому продовжували народжуватися діти та завжди лунав дитячий сміх.

 

Руслан Сольвар зазначив, що буде й надалі продовжувати покращувати умови життя в своєму виборчому окрузі. На черзі в планах нардепа — завершення газифікації села Єлизаветівка, оскільки вирішення цього питання теж потребує командної роботи.

 

Нагадаємо, що Пилипівка — село у Фастівському районі Київської області. Згідно останнього перепису населення, в Пилипівці проживає близько чотирьохсот осіб.

 

Існує припущення, що село було засновано невідомими мандрівниками, які подорожували по Кам'янці і влаштували поселення на березі річки. Можливо, село спочатку мало іншу назву, але в часи турецької навали особливу хоробрість у боях за поселення проявив Сідько Пилип, від імені якого пішла назва села. Прізвище «Сідько» і до сьогодні поширене в Пилипівці.

 

У 1960-х роках ХХ-го століття на річці Кам'янці було побудовано ГЕС, але вона була надто малопотужною, і скоро її закрили.

 

У 2010 році громадська організація «Довіра» реалізувала проект громади, який передбачав ремонт сільського фельдшерсько-акушерського пункту. Ремонт було здійснено в рамках Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

ФСБ-СБУ

Майору СБУ инкриминируют подозрение… в педофилии

Майору СБУ инкриминируют подозрение… в педофилии

«Санта Клаус» из ФСО Лопырев спрятал миллионы в носках

«Санта Клаус» из ФСО Лопырев спрятал миллионы в носках

В Нацгвардии рассказали о нехватке денег для перевода бойцов ОМОН и СОБР на военную службу

В Нацгвардии рассказали о нехватке денег для перевода бойцов ОМОН и СОБР на военную службу

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

CURRENT EVENTS

ПРЕЦЕДЕНТ ОЛЕГА СВИРИДЕНКО

  • 14.12.2017 15:20

Решальщик в судейской мантии?

  • 12.12.2017 17:16

В Киеве обнаглевшая судья Кизюн лишила пенсии сына-инвалида плененного “ДНР” ученого Игоря Козловского: “Меня это не интересует. Я вызову его повесткой в суд”

  • 09.12.2017 12:21