Понедельник, 21 Август 2017 12:26

Руслан Сольвар привітав Пилипівку з Днем села

Пилипівка відсвяткувала свій День села. Цей визначний день урочисто відзначили у великому і дружньому колі, а молодята та діти, які народилися у селі протягом року, отримали невеличкі подарунки від народного депутата України Руслана Сольвара.

 

Також нардеп Сольвар через помічників передав громаді побажання добробуту та процвітання, а селу — подальшого розвитку і розбудови.

 

Спільно із представниками обласної, районної і сільської влади команда нардепа домоглася виділення коштів із обласного бюджету на капітальний ремонт будинку культури в Пилипівці. Руслан Сольвар подякував за активну позицію сільській голові Оксані Євгеніївні Сідько та виразив сподівання, що й надалі вони будуть працювати пліч-о-пліч.

 

Крім того, на прохання громади у центрі села команда нардепа Сольвара встановила яскравий та функціональний дитячий майданчик. «Приємно, що у Пилипівці багато діток, для яких ми і стараємося!» — прокоментував Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Також нардеп побажав селу довгих років життя, щоб в ньому продовжували народжуватися діти та завжди лунав дитячий сміх.

 

Руслан Сольвар зазначив, що буде й надалі продовжувати покращувати умови життя в своєму виборчому окрузі. На черзі в планах нардепа — завершення газифікації села Єлизаветівка, оскільки вирішення цього питання теж потребує командної роботи.

 

Нагадаємо, що Пилипівка — село у Фастівському районі Київської області. Згідно останнього перепису населення, в Пилипівці проживає близько чотирьохсот осіб.

 

Існує припущення, що село було засновано невідомими мандрівниками, які подорожували по Кам'янці і влаштували поселення на березі річки. Можливо, село спочатку мало іншу назву, але в часи турецької навали особливу хоробрість у боях за поселення проявив Сідько Пилип, від імені якого пішла назва села. Прізвище «Сідько» і до сьогодні поширене в Пилипівці.

 

У 1960-х роках ХХ-го століття на річці Кам'янці було побудовано ГЕС, але вона була надто малопотужною, і скоро її закрили.

 

У 2010 році громадська організація «Довіра» реалізувала проект громади, який передбачав ремонт сільського фельдшерсько-акушерського пункту. Ремонт було здійснено в рамках Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

ФСБ-СБУ

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Испанская прачечная Российских авторитетов

Испанская прачечная Российских авторитетов

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

CURRENT EVENTS

Высший совет правосудия не допустит одесского «судью-дельфиновода» в Верховный Суд

  • 22.09.2017 12:20

Самые богатые судьи мира - украинские судьи: поименный список

  • 03.08.2017 19:13

Реванш в судейской системе или «незаменимый» Пасенюк

  • 13.07.2017 08:35