Понедельник, 11 Сентябрь 2017 11:12

Руслан Сольвар зазначив, що благодійність — шлях до кращого життя для всієї країни

Майже немає такої галузі, в якій би не проводилась благодійна діяльність Руслана Сольвара це і окремі люди, що опинилися в скрутному становищі, спортивні клуби та школи, місцеві будинки культури та селища загалом. Все своє свідоме життя нардеп допомагав людям, оскільки щиро переконаний: благодійність це шлях до кращого життя для всієї країни.

 

Руслан Сольвар постійно знаходить можливість допомогти місцевим жителям свого округу, відгукнутися на їх проблеми. Зокрема, за його допомоги в селах Андріївка та Червона Гірка були відремонтовані суспільно важливі дороги, а в селах Велика та Мала Снітинка з’явились нові класи інформатики з сучасною технікою. У Фастові реконструювали будівлю лікарні, допомогли з ремонтом багатьом школам та іншим громадським просторам.

 

Особливу увагу нардеп звертає на потреби дітей свого округу. За сприяння Руслана Сольвара розпочали ремонтувати дитячі майданчики в передмісті Києва, котрі вже багато років не знали будь-якого технічного обслуговування. Також в його планах будівництво нових спортивних майданчиків — зокрема, в селах Яблунівка, Маковище, Пашківка, Триліси, Фастівці та Ясногородка: на них зможуть тренуватися і діти, і дорослі. Крім того, довгоочікувані дитячі майданчики невдовзі мають отримати також села Копилів, Рожів та Бузова. Кошти на придбання вуличних тренажерів та ігрових конструкцій уже виділено.

 

Благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» надає допомогу також дитячим будинкам та інтернатам. Для дитячого будинку в селищі Володарка спеціалісти фонду розробили проект з будівництва басейну та спортивної зали, тоді як аналогічному закладу в Білій Церкві відремонтували покриття будівлі.

 

Не забуває Руслан Сольвар й про духовні потреби населення свого округу. В Малі Єрчики помічники нардепа передали кошти на встановлення даху в новозаведеному храмі: до цього часу село не мало власної церкви, а нині будівництво у самому розпалі. Руслан Сольвар особливо відзначив активну позицію мешканців, які своїми силами вже почали зводити стіни церкви.

 

«Ми ретельно аналізуємо кожне звернення, потім готуємо на їх основі депутатські запити, а результати своїх дій повідомляємо всім зацікавленим сторонам. Я намагаюсь допомогти всім, хто звернувся до мене зі своєю проблемою, та беру ці питання під особистий контроль», в зверненні до жителів свого округу пообіцяв Руслан Сольвар.

ФСБ-СБУ

Майору СБУ инкриминируют подозрение… в педофилии

Майору СБУ инкриминируют подозрение… в педофилии

«Санта Клаус» из ФСО Лопырев спрятал миллионы в носках

«Санта Клаус» из ФСО Лопырев спрятал миллионы в носках

В Нацгвардии рассказали о нехватке денег для перевода бойцов ОМОН и СОБР на военную службу

В Нацгвардии рассказали о нехватке денег для перевода бойцов ОМОН и СОБР на военную службу

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

CURRENT EVENTS

ПРЕЦЕДЕНТ ОЛЕГА СВИРИДЕНКО

  • 14.12.2017 15:20

Решальщик в судейской мантии?

  • 12.12.2017 17:16

В Киеве обнаглевшая судья Кизюн лишила пенсии сына-инвалида плененного “ДНР” ученого Игоря Козловского: “Меня это не интересует. Я вызову его повесткой в суд”

  • 09.12.2017 12:21