Понедельник, 11 Сентябрь 2017 11:12

Руслан Сольвар зазначив, що благодійність — шлях до кращого життя для всієї країни

Майже немає такої галузі, в якій би не проводилась благодійна діяльність Руслана Сольвара це і окремі люди, що опинилися в скрутному становищі, спортивні клуби та школи, місцеві будинки культури та селища загалом. Все своє свідоме життя нардеп допомагав людям, оскільки щиро переконаний: благодійність це шлях до кращого життя для всієї країни.

 

Руслан Сольвар постійно знаходить можливість допомогти місцевим жителям свого округу, відгукнутися на їх проблеми. Зокрема, за його допомоги в селах Андріївка та Червона Гірка були відремонтовані суспільно важливі дороги, а в селах Велика та Мала Снітинка з’явились нові класи інформатики з сучасною технікою. У Фастові реконструювали будівлю лікарні, допомогли з ремонтом багатьом школам та іншим громадським просторам.

 

Особливу увагу нардеп звертає на потреби дітей свого округу. За сприяння Руслана Сольвара розпочали ремонтувати дитячі майданчики в передмісті Києва, котрі вже багато років не знали будь-якого технічного обслуговування. Також в його планах будівництво нових спортивних майданчиків — зокрема, в селах Яблунівка, Маковище, Пашківка, Триліси, Фастівці та Ясногородка: на них зможуть тренуватися і діти, і дорослі. Крім того, довгоочікувані дитячі майданчики невдовзі мають отримати також села Копилів, Рожів та Бузова. Кошти на придбання вуличних тренажерів та ігрових конструкцій уже виділено.

 

Благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» надає допомогу також дитячим будинкам та інтернатам. Для дитячого будинку в селищі Володарка спеціалісти фонду розробили проект з будівництва басейну та спортивної зали, тоді як аналогічному закладу в Білій Церкві відремонтували покриття будівлі.

 

Не забуває Руслан Сольвар й про духовні потреби населення свого округу. В Малі Єрчики помічники нардепа передали кошти на встановлення даху в новозаведеному храмі: до цього часу село не мало власної церкви, а нині будівництво у самому розпалі. Руслан Сольвар особливо відзначив активну позицію мешканців, які своїми силами вже почали зводити стіни церкви.

 

«Ми ретельно аналізуємо кожне звернення, потім готуємо на їх основі депутатські запити, а результати своїх дій повідомляємо всім зацікавленим сторонам. Я намагаюсь допомогти всім, хто звернувся до мене зі своєю проблемою, та беру ці питання під особистий контроль», в зверненні до жителів свого округу пообіцяв Руслан Сольвар.

ФСБ-СБУ

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Испанская прачечная Российских авторитетов

Испанская прачечная Российских авторитетов

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

CURRENT EVENTS

Высший совет правосудия не допустит одесского «судью-дельфиновода» в Верховный Суд

  • 22.09.2017 12:20

Самые богатые судьи мира - украинские судьи: поименный список

  • 03.08.2017 19:13

Реванш в судейской системе или «незаменимый» Пасенюк

  • 13.07.2017 08:35