Среда, 04 Октябрь 2017 07:36

За сприяння депутата Руслана Сольвара мешканцям села Княжичі провели безкоштовні юридичні консультації

У селі Княжичі Києво-Святошинського району за сприяння депутата Верховної Ради України Руслана Сольвара фахівці юридичної служби провели виїзний прийом громадян. Жителі села мали можливість отримати безкоштовні індивідуальні консультації юристів з приводу різних наболілих питань, і для цього їм не довелося їхати у районний чи обласний центр.

Серед проблем, з якими зверталися селяни - бездіяльність слідства під час досудового розслідування по факту побиття. Люди просили юридичної підтримки, адже самі не в змозі вплинути на слідство. Консультувалися також із приводу процедури позбавлення батьківських прав та виплати аліментів на дитину. Одна місцева жителька, дружина учасника АТО, звернулася із проханням допомогти вирішити проблему необгрунтованої зміни категорії інвалідності її чоловіку. Консультації спеціалістів отримали представники сільської ради щодо податкового і земельного законодавства.

Жодне звернення не залишилося без уваги команди фахових юристів. На всі питання було надано вичерпні відповіді, а справи, які потребують подальшого супроводу, взяті під особистий контроль народного депутата Руслана Сольвара.

До речі, днями у Княжичах відсвяткували День народження села. З цим щиро вітає громаду Руслан Сольвар, який постійно готовий до співпраці з активістами села. Так, наразі на прохання місцевих жителів за підтримки депутата встановлюють новий ігровий майданчик для дітей. Такий подарунок зробив депутат громаді.

«Свято села і справді було проведено на найвищому рівні! Велика заслуга у цьому - сільської голови Олени Шинкаренко, яка вміє організувати і роботу, і дозвілля своїх односельців! - зазначає народний депутат. - Та не тільки вмінням відпочивати славні Княжичі, нині село активно розвивається. І ми з радістю підтримуємо хороші ініціативи - нині тривають роботи по встановленню функціонального дитячого майданчика. Продовжуємо співпрацю! Працюємо для людей!»

ФСБ-СБУ

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Испанская прачечная Российских авторитетов

Испанская прачечная Российских авторитетов

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

CURRENT EVENTS

Высший совет правосудия не допустит одесского «судью-дельфиновода» в Верховный Суд

  • 22.09.2017 12:20

Самые богатые судьи мира - украинские судьи: поименный список

  • 03.08.2017 19:13

Реванш в судейской системе или «незаменимый» Пасенюк

  • 13.07.2017 08:35