Среда, 06 Сентябрь 2017 08:42

Спецоперація Мультик. Або ода Генеральному Избранное

Сьогодні не до мультиків

Ну ось і активні дії Генерального, обіцяні ще до закриття попередньої сесії ВР. Звичайно ж Юрій Віталійович працював «на канікулах», але зараз результати роботи стали «гучними». Резонансне затримання членів групи «мультика», спонсора миколаївських політиків та обшуки звісно ж можуть нести політичний підтекст, як про це заявляють самі «потерпілі». Проте Луценко чітко сказав – там не одна партія і слідство буде розбиратися з усіма, не дивлячись на партійну приналежність.

Showmustgoon

Сам ЮВЛ зазначив, що група діяла з 2008 року. Кому ж майже 10 років була вигідна «ця діяльність»? І чому обшуки й затримання саме зараз? Насправді це все почалось ще з житомирських бурштиномагнатів, харківських  і кіровоградських «еліт». Поки ці справи розслідуються, але чи будуть реальні вироки – велике питання. А реальний вплив на регіон у звинувачених скоріше похитнеться, що в принципі і планувалось.

Юрій Віталійович пам’ятає, що в тюрмі погано…

Насправді ж питання не в конкретному “мультику” – скільки їх в різних регіонах? Є вони і в меріях різних міст, і ВР – і з ними треба боротись – по закону, жорстко і швидко. Незважаючи на політичний окрас, релігійну чи іншу приналежність. “Мультиплікатори-спонсори” партій – неприпустиме явище в політиці.

Але людей хвилює інше – коли вже одягнуть кайданки на Ахметова? А можливо...  нікого з "одіозних" досі не ув’язнили, бо Юрій Віталійович пам’ятає, що в тюрмі погано? Звісно ж перше питання до наших гуманних судів, але й до «політичної волі», – як бачимо вона в Генерального є.

Що далі?

Юрій Віталійович, побажаємо успіхів у роботі! Цікаво, скільки ще таких мультиків по Україні? Сподіваємось активність Генпрокурора не обмежиться однією областю, а лічильник затриманих корупціонерів крутитиметься швидко та недовго.

ФСБ-СБУ

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Испанская прачечная Российских авторитетов

Испанская прачечная Российских авторитетов

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

CURRENT EVENTS

Высший совет правосудия не допустит одесского «судью-дельфиновода» в Верховный Суд

  • 22.09.2017 12:20

Самые богатые судьи мира - украинские судьи: поименный список

  • 03.08.2017 19:13

Реванш в судейской системе или «незаменимый» Пасенюк

  • 13.07.2017 08:35