Понедельник, 30 Октябрь 2017 10:15

Це корупційна схема! - заявив голова комітету Громради при Міноборони Євген Пінчук Избранное

МІНОБОРОНИ КУПИЛО НЕПРИДАТНИЙ БУДИНОК В КАМЕНСЬКОМУ
 

Сенсация! В Министерстве обороны Украины

проведено закрытое совещание – КОРРУПЦИЯ СИСТЕМНА

 

Пару днів тому в Міністерстві оборони було проведено практично напівзакриту нараду. Йшлося про корупцію.

 

У нараді взяли участь Міністр оборони Полторак, його заступник Руснак, Держсекретар Дублян (колишній очільник ВСП), члени Громадської ради при міноборони і начальник ГоловКЕУ ЗСУ Галушка.

 

Стараннями громадського діяча – голови комітету Громради Євгена Пінчука – інформація потрапила в соціальну мережу Facebook. https://www.facebook.com/mestovstrechida/videos/865908983570091/

 

Та на сторінку у Фейсбук пана Пінчука потрапила лише частина інформації. Власне, його – Пінчука, голови Комітету і очільника ВСБО (військові безхатченки) – виступ. На трибуні громадський діяч, викладаючи факти, вигукнув: «Це ж схема! Корупційна схема!»

 

Було викрито які будинки, і в яких містах України не будуть добудовані. Чому саме. І скільки на них виділено коштів. В такий спосіб, пан Пінчук розкрив схему.

 

Підсумовуючи свій виступ, голова комітету Громради наголосив, що за виділені протягом 3 років кошти можна було побудувати та закупити не 1000 (1200), а щонайменше 3 000 квартир.

 

Та ще до Пінчука, першим виступив Міністр Оборони України Степан Полторак. З інсайдерських джерел стало відомо, що Міністр заявив прямо

 

КОРУПЦІЯ У ВІЙСЬКОВОМУ ВІДОМСТВІ – ЦЕ СИСТЕМА

 

Тому, на думку Міністра, і боротися з корупцією треба системно.

 

Особисто Полторак пройшовся по так званих «дерибанах» міноборонівських земель, надто – під Одесою, де інвестиційним договором передбачено значно менше виділення квартир для військових, ніж це належить з огляду на вартість і площу міноборонівських земель.

 

Очільник Оборонного відомства зосередив свою увагу на ситуації навколо «7 кілометра», де земля оборонного відомства здається під контейнери, як то кажуть, «за копійки».

 

Така проблема є і в інших регіонах України. У Львові борці з корупцією, передусім, колишній радник Міністра оборони Руслан Тростинський, викрили земельно-квартирну оборудку, до якої був причетний син військового чиновника - місцевого очільника КЕУ. В наслідок тої оборудки, до військової черги безквартирних потрапила лише 1 квартира. Натомість «в нікуди» пішло 10 гектарів міноборонівської землі, за рахунок чого можна було побудувати чи купити значно більше квартир для захисників України.

 

Показово, що у Львові вибухнув паралельно з історією про оборудку інший скандал: радник Полторака Тростинський виявив і за фільмував факт використання курсантів Академії сухопутних військ, якою керує генерал Павло Ткачук, на ремонті цивільної квартири. Курсантів використовували як безкоштовну робочу силу, в кращих традиціях Радянської Армії.

 

Розпочався скандал, його висвітлював телеканал Інтер і проект ПРАВДА ТУТ. https://www.youtube.com/watch?v=N8z45-o7rVc

 

Втім, звільнили після того не реальних винуватців, командирів, які направили курсантів на приватний ремонт, а самого радника Міністра оборони з питань протидії корупції Руслана Тростинського. При чому, звільнили, не попередивши його, до того ж, заднім числом. Така собі, розплата.

 

На разі, корупція «з’їдає» оборонне відомство. Хто переможе? В мережі вже з’явилися роліки, що їх присвячено «героїчним» корупціонерам в погонах https://www.youtube.com/watch?v=WheC9khS_Ak

 

ФСБ-СБУ

Обвиняемые в пытках и убийстве силовики из ингушского центра «Э» получили сроки от 3 до 10 лет

Обвиняемые в пытках и убийстве силовики из ингушского центра «Э» получили сроки от 3 до 10 лет

Будущий спецсубъект Дрыманов "ходит лошадью" против ФСБ

Будущий спецсубъект Дрыманов "ходит лошадью" против ФСБ

Вопрос министру Колокольцеву. Кем был и остался полковник Руслан Кондрашов (Нурлан Кабдрашов) в ямальском главке МВД?

Вопрос министру Колокольцеву. Кем был и остался полковник Руслан Кондрашов (Нурлан Кабдрашов) в ямальском главке МВД?

Обманутый бизнесмен Григорьев отвечает за аферы Парамонова

Обманутый бизнесмен Григорьев отвечает за аферы Парамонова

Саратовского бизнесмена арестовали за миллионную взятку сотруднику ФСБ

Саратовского бизнесмена арестовали за миллионную взятку сотруднику ФСБ

CURRENT EVENTS

Дело судьи Ольги Ступак»: как благодаря лжи стать судьей «нового» Верховного Суда

  • 05.11.2018 18:24

Судья Жуковская: верный слуга «Партии Регионов» Януковича и янтарная мафия — в одной судейской мантии

  • 18.10.2018 16:28

Судья Хозсуда города Киева Екатерина Головина: «донецкий паровозик» и нечестные доходы

  • 16.08.2018 09:43