Пятница, 16 Июнь 2017 10:29

В Києві відбувся Глобальний саміт за мир

Перший Глобальний саміт за мир зібрав 14-15 червня 2017 року в столиці України понад 550 провідних вчених, у тому числі лауреатів Нобелівської премії миру, педагогів та політичних лідерів з 21 країни світу. Тема саміту - «Наука та мир: перевірені рішення проблем насилля і соціальних конфліктів». Його учасники розглянули інноваційні та перевірені на практиці рішення, спрямовані на протидію посиленню у світі насильства та соціальних конфліктів.

Організатором цієї конференції виступив Глобальний Союз вчених за мир (ГСВМ) – міжнародна коаліція відомих вчених, діючих та колишніх глав держав, дипломатів й освітян, присвячена справі досягнення миру. Президію Глобального саміту очолював міжнародний президент ГСВМ Джон Хегелін - всесвітньо відомий квантовий фізик та активний пропагандист миру. Співголовами президії від України стали директор Інституту психології Академії педагогічних наук академік Сергій Максименко та генерал-лейтенант Василь Крутов, доктор юридичних наук й колишній керівник Антитерористичного центру.

Асамблея Глобального саміту розглянула велику кількість рішень і перспективних нових ідей, які охоплюють широкий спектр підходів до освіти, безпеки та оборони, економіки, існуючих соціальних систем й урядових структур, а також до захисту цивілізації від зростаючих загроз, спричинених глобальними кліматичними змінами. Асамблея ухвалила резолюцію із закликом до урядів країн світу впровадити ці перевірені на практиці рішення. Особливе місце серед них займає підхід Brain-Based Approach to Peace (BBAP), який полегшує гострі стреси та викликану стресом насильницьку антисоціальну поведінку як на індивідуальному, так і на суспільному рівнях. Цей підхід офіційно схвалений та втілений вже у 38 країнах світу, у тому числі у 22 країнах Латинської Америки, де BBAP було впроваджено у державну освіту та підготовку національної міліції.

Військове застосування BBAP передбачає колективну практику трансцендентальної медитації за допомогою спеціальних підрозділів, відомих як «Профілактичне крило», спрямованих на нейтралізацію суспільного стресу та запобігання розв'язуванню військових конфліктів. Колективний вплив гармонії й соціальної когерентності, спричинених цією технологією свідомості, неодноразово допомагав запобігти чи припинити тероризм і бойові дії, перевести конфліктні країни у стан міцного миру з відповідними покращеннями економіки, здоров'я нації та загальної якості життя. Подібну трансформацію у своїх країнах описали на саміті колишній президент Мозамбіку Жоакім Чіссано та представники інших держав. В ході Глобального саміту також було запропоновано впровадження підходу Brain-Based Approach to Peace в Україні.

 

Крім того, в резолюції Асамблеї було висловлено підтримку методам й технологіям протидії загрозі глобальної зміни клімату задля безпеки людства. Ефективні методи мінімізації кліматичних ризиків представив на саміті д-р Раджендра Пачаурі, колишній голова Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (IPCC) та лауреат Нобелівської премії миру 2007 року.

 

 

Про Глобальний Союз вчених за мир

Глобальний Союз вчених за мир (Global Union of Scientists for Peace) був створений у 2005 році з наступною місією:

Зупинити поширення ядерної та інших видів зброї масового знищення.

Зменшити залежність від насильницьких методів вирішення конфліктів.

Запобігти накопиченню в суспільстві протиріч і напруженості, які призводять до тероризму та соціальних конфліктів.

Проводити наукові дослідження й пропагувати ненасильницькі наукові підходи до запобігання конфліктів, сприяти національній безпеці та досягненню загального миру.

Сайт: www.GUSP.org/uk

ФСБ-СБУ

Глава МВД Коми арестован по подозрению во взятке в 25 млн рублей

Глава МВД Коми арестован по подозрению во взятке в 25 млн рублей

ОПГ ФСБ. За что арестовывали и судили чекистов в 2019 году

ОПГ ФСБ. За что арестовывали и судили чекистов в 2019 году

Полковник ФСБ Черкалин получал от банкиров взятки на Лубянке

Полковник ФСБ Черкалин получал от банкиров взятки на Лубянке

Олег Губанов – мелкий жулик из внешней разведки, или агент ФСБ?

Олег Губанов – мелкий жулик из внешней разведки, или агент ФСБ?

Из дела ФСБ нашелся выход

Из дела ФСБ нашелся выход

CURRENT EVENTS

Чёрный бизнес юриста Журбиной

  • 04.01.2020 17:58

Окружной админсуд Киева не позволяет Минобороне переводить военных в повара

  • 07.08.2019 13:59

На должность заместителя председателя Высшего антикоррупционного суда Украины претендует недобропорядочный судья

  • 07.05.2019 06:40