Пятница, 04 Август 2017 13:14

Руслан Сольвар пообіцяв, що до кінця року в його виборчому окрузі з’являться нові спортивні майданчики

За сприяння Руслана Сольвара з державного бюджету було виділено ряд субвенцій, кошти з яких підуть на створення декількох спортивних майданчиків у 91-ому окрузі. До кінця року спортивні простори будуть облаштовані в селах Малі Лисовці, Кривошиїнці, Пищики, Самогородок та Великополовецьке Сквирського району.

 

Руслан Сольвар розповів, що до нього регулярно звертаються небайдужі мешканці сіл та міст, котрі просять допомогти з придбанням спортивного знаряддя та його встановленням на громадських майданчиках. Так діти і молодь отримують можливість займатися спортом на свіжому повітрі.

 

Також нардеп зазначив, що це лише початок. Руслан Сольвар глибоко переконаний, що такі майданчики мають бути на кожній вулиці, у кожному мікрорайоні міста чи села. Доступні спортивні майданчики створюють для молодих людей альтернативу в проводженні часу — так вони можуть не лише сидіти за планшетами та комп’ютерами. Замість того, щоб садити свій зір, тепер вони зможуть прилучитись до занять фізичною культурою.

 

«Я за здорову націю, а тому завжди підтримую такі ініціативи місцевих громад. Спортивна молодь, здорове підростаюче покоління це авангард сильної нації. І про тих, хто розбудовуватиме Україну в майбутньому, потрібно турбуватися уже зараз!» зазначив Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Нардеп Сольвар переконаний, що його обов’язок організувати змістовне дозвілля дітей та молоді, дати їм шанс на здорове і щасливе життя.

 

Нагадаємо, до минулого тижня до Руслана Сольвара звертався фастівський баскетбольний клуб, котрий просив нардепа допомогти відновити спортивний майданчик в центрі міста. Майданчиком багато років ніхто не займався, а тому сьогодні він майже не придатний для тренувань. Після його ремонту доступний спортивний простір в самому центрі Фастова міг би сприяти популяризації спорту.

 

Нардеп відповів, що вже почав займатися цим питанням та може запевнити, що до кінця року фастівська громада матиме новий спортивний майданчик з сучасним знаряддям. Користь від його ремонту матимуть не лише діти, але й вся спортивно-активна громада міста.

ФСБ-СБУ

С полковника Ламонова сняли обвинения по делу о взятке от Шакро Молодого

С полковника Ламонова сняли обвинения по делу о взятке от Шакро Молодого

Майору СБУ инкриминируют подозрение… в педофилии

Майору СБУ инкриминируют подозрение… в педофилии

«Санта Клаус» из ФСО Лопырев спрятал миллионы в носках

«Санта Клаус» из ФСО Лопырев спрятал миллионы в носках

В Нацгвардии рассказали о нехватке денег для перевода бойцов ОМОН и СОБР на военную службу

В Нацгвардии рассказали о нехватке денег для перевода бойцов ОМОН и СОБР на военную службу

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

CURRENT EVENTS

Алкоголь, машини та розкішне життя: Все про васильківського суддю, який влаштував смертельну ДТП у Києві

  • 28.12.2017 21:33

Судья Елена Хахалева — проект грузинских спецслужб

  • 26.12.2017 18:42

Судья Алла Басалаева: «левые» доходы и порочные связи

  • 21.12.2017 19:11