Пятница, 04 Август 2017 13:14

Руслан Сольвар пообіцяв, що до кінця року в його виборчому окрузі з’являться нові спортивні майданчики

За сприяння Руслана Сольвара з державного бюджету було виділено ряд субвенцій, кошти з яких підуть на створення декількох спортивних майданчиків у 91-ому окрузі. До кінця року спортивні простори будуть облаштовані в селах Малі Лисовці, Кривошиїнці, Пищики, Самогородок та Великополовецьке Сквирського району.

 

Руслан Сольвар розповів, що до нього регулярно звертаються небайдужі мешканці сіл та міст, котрі просять допомогти з придбанням спортивного знаряддя та його встановленням на громадських майданчиках. Так діти і молодь отримують можливість займатися спортом на свіжому повітрі.

 

Також нардеп зазначив, що це лише початок. Руслан Сольвар глибоко переконаний, що такі майданчики мають бути на кожній вулиці, у кожному мікрорайоні міста чи села. Доступні спортивні майданчики створюють для молодих людей альтернативу в проводженні часу — так вони можуть не лише сидіти за планшетами та комп’ютерами. Замість того, щоб садити свій зір, тепер вони зможуть прилучитись до занять фізичною культурою.

 

«Я за здорову націю, а тому завжди підтримую такі ініціативи місцевих громад. Спортивна молодь, здорове підростаюче покоління це авангард сильної нації. І про тих, хто розбудовуватиме Україну в майбутньому, потрібно турбуватися уже зараз!» зазначив Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Нардеп Сольвар переконаний, що його обов’язок організувати змістовне дозвілля дітей та молоді, дати їм шанс на здорове і щасливе життя.

 

Нагадаємо, до минулого тижня до Руслана Сольвара звертався фастівський баскетбольний клуб, котрий просив нардепа допомогти відновити спортивний майданчик в центрі міста. Майданчиком багато років ніхто не займався, а тому сьогодні він майже не придатний для тренувань. Після його ремонту доступний спортивний простір в самому центрі Фастова міг би сприяти популяризації спорту.

 

Нардеп відповів, що вже почав займатися цим питанням та може запевнити, що до кінця року фастівська громада матиме новий спортивний майданчик з сучасним знаряддям. Користь від його ремонту матимуть не лише діти, але й вся спортивно-активна громада міста.

ФСБ-СБУ

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Испанская прачечная Российских авторитетов

Испанская прачечная Российских авторитетов

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

Всесоюзный «вор в законе» Васька Бриллиант

CURRENT EVENTS

Высший совет правосудия не допустит одесского «судью-дельфиновода» в Верховный Суд

  • 22.09.2017 12:20

Самые богатые судьи мира - украинские судьи: поименный список

  • 03.08.2017 19:13

Реванш в судейской системе или «незаменимый» Пасенюк

  • 13.07.2017 08:35