Пятница, 04 Август 2017 13:14

Руслан Сольвар пообіцяв, що до кінця року в його виборчому окрузі з’являться нові спортивні майданчики

За сприяння Руслана Сольвара з державного бюджету було виділено ряд субвенцій, кошти з яких підуть на створення декількох спортивних майданчиків у 91-ому окрузі. До кінця року спортивні простори будуть облаштовані в селах Малі Лисовці, Кривошиїнці, Пищики, Самогородок та Великополовецьке Сквирського району.

 

Руслан Сольвар розповів, що до нього регулярно звертаються небайдужі мешканці сіл та міст, котрі просять допомогти з придбанням спортивного знаряддя та його встановленням на громадських майданчиках. Так діти і молодь отримують можливість займатися спортом на свіжому повітрі.

 

Також нардеп зазначив, що це лише початок. Руслан Сольвар глибоко переконаний, що такі майданчики мають бути на кожній вулиці, у кожному мікрорайоні міста чи села. Доступні спортивні майданчики створюють для молодих людей альтернативу в проводженні часу — так вони можуть не лише сидіти за планшетами та комп’ютерами. Замість того, щоб садити свій зір, тепер вони зможуть прилучитись до занять фізичною культурою.

 

«Я за здорову націю, а тому завжди підтримую такі ініціативи місцевих громад. Спортивна молодь, здорове підростаюче покоління це авангард сильної нації. І про тих, хто розбудовуватиме Україну в майбутньому, потрібно турбуватися уже зараз!» зазначив Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Нардеп Сольвар переконаний, що його обов’язок організувати змістовне дозвілля дітей та молоді, дати їм шанс на здорове і щасливе життя.

 

Нагадаємо, до минулого тижня до Руслана Сольвара звертався фастівський баскетбольний клуб, котрий просив нардепа допомогти відновити спортивний майданчик в центрі міста. Майданчиком багато років ніхто не займався, а тому сьогодні він майже не придатний для тренувань. Після його ремонту доступний спортивний простір в самому центрі Фастова міг би сприяти популяризації спорту.

 

Нардеп відповів, що вже почав займатися цим питанням та може запевнити, що до кінця року фастівська громада матиме новий спортивний майданчик з сучасним знаряддям. Користь від його ремонту матимуть не лише діти, але й вся спортивно-активна громада міста.

ФСБ-СБУ

Усман Хакназаров: Кто лидер по вывозу капитала из Узбекистана?

Усман Хакназаров: Кто лидер по вывозу капитала из Узбекистана?

ФСБ наносит удар по теневой империи хозяев МЧС

ФСБ наносит удар по теневой империи хозяев МЧС

ФСБшник оценил президентские шансы Кадырова

ФСБшник оценил президентские шансы Кадырова

Вертухаи всей страны - делу Реймера верны

Вертухаи всей страны - делу Реймера верны

Экс-начальник ГУМВД по СЗФО получил семь лет за растрату

Экс-начальник ГУМВД по СЗФО получил семь лет за растрату

CURRENT EVENTS

Самые богатые судьи мира - украинские судьи: поименный список

  • 03.08.2017 19:13

Реванш в судейской системе или «незаменимый» Пасенюк

  • 13.07.2017 08:35

Одиозный украинский судья-беглец напомнил о себе

  • 11.07.2017 07:05