Четверг, 17 Август 2017 10:55

В центрі Фастова пройшов безкоштовний медичний огляд за підтримки фонду Руслана Сольвара Избранное

Благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» організував безкоштовний медичний огляд для всіх бажаючих фастівчан. Медичний намет з декількома лікарями стояв на центральній площі Фастова. Кожен, хто через брак часу чи коштів відкладав похід до поліклініки, мав змогу оперативно виміряти тиск, пройти експрес-тест на рівень цукру у крові та отримати рекомендації лікаря.

 

Медичний намет працював із 9:00 до 13:00. Вже за півгодини роботи до лікаря вишикувалася черга бажаючих виміряти артеріальний тиск і рівень цукру в крові, отримати консультацію. Усього лікарі прийняли та обстежили більш ніж сімдесят людей, серед яких були люди похилого віку, молодь і навіть діти. Намет відвідали і ті пацієнти, які щодня дбають про своє здоров’я, і ті, що вперше наважилися виміряти тиск і здати кров для перевірки глюкометром. Якщо у когось виявляли відхилення від норми, їм одразу ж рекомендували звернутися до медзакладу для подальшого обстеження і лікування.

 

«Ми організовуємо такі акції, щоб привернути увагу людей до свого здоров’я, розповісти про важливість вчасної діагностики та оперативно надати найнеобхідніші послуги. Тож не шкодуйте часу для консультації і бережіть себе!» прокоментував Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Також нардеп оголосив, що вже завтра пройти обстеження зможуть мешканці села Бузова Києво-Святошинського району. Мобільний медичний пункт працюватиме з 9:30 на території місцевого ринку.

 

Всі бажаючі можуть дізнатись місце і час проведення інших прийомів у громадських приймальнях Руслана Сольвара.

 

Нагадаємо, що Руслан Сольвар вже не в перший раз виступає із ініціативами по охороні здоров’я жителів свого округу.За його ініціативи було реконструйовано та заново відкрито відділення гемодіалізу у Фастові. Раніше фастівчани не могли провести відповідні процедури в своєму місті та змушені були їздити або до Києва, або до інших міст. Щоб запобігти зайвим витратам з боку містян, народний депутат Руслан Сольвар сприяв встановленню найсучаснішого обладнання в самому Фастові.

ФСБ-СБУ

«Санта Клаус» из ФСО Лопырев спрятал миллионы в носках

«Санта Клаус» из ФСО Лопырев спрятал миллионы в носках

В Нацгвардии рассказали о нехватке денег для перевода бойцов ОМОН и СОБР на военную службу

В Нацгвардии рассказали о нехватке денег для перевода бойцов ОМОН и СОБР на военную службу

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

Вимм-билль-не дамм от Якобашвили

CURRENT EVENTS

Судья после ДТП скрутил госномер на авто и заменил на новый

  • 18.11.2017 10:09

Зеновий Холоднюк - вор и его команда

  • 11.11.2017 11:13

Три проблемы российских судов. Зорькин, Лебедев, Иванов

  • 05.11.2017 19:12