Суббота, 19 Август 2017 07:35

Фракція ПВД посипалася через диктатуру Одарича-Бродського

Триває вільне падіння найбільшої фракції Черкаської міської ради – Партії вільних демократів.

Всьому причина партійна диктатура яку запровадили фактичні власники партії – екс-мер Сергій Одарич та його багаторічний соратник Михайло Бродський. Про це сьогодні на брифінгу розповіли члени колись потужної команди Партії вільних демократів. 

Першим спікером виступив виключений за версією прес-служби ПВД Максим Шадловський, який розповів про принципи роботи команди на початковому етапі його участі в політичному житті. 

- Коли я був запрошений до команди Сергія Одарича були оголошені заклики і принципи лібералізму, демократії. Постійно наголошувалося, що ми самодостатні на місцевому рівні нами ніхто не керує, приймаємо рішення злагоджено і одноголосно. Всі знають яка склалася ситуація на виборах, який складний був виборчий процес. Наші лідери розповідали що в місті панує влада бандитів особі БПП які керують містом, які розграбовують його. І ми як така партія, яка мала міського голову, повинні з цим закінчити і брати все в свої руки і не давати розкрадати місто, - почав розповідь Шадловський.

Однак після завершення виборчої компанії новообраний депутат зіткнувся з реальними обставинами та правилами політичного життя – договорняками, політичними інтригами та відсутністю політичної принциповості заради інтересів фактичних власників партії.

Фото сайту Прочерк.

Максим Шадловський навів найяскравіші приклади різкого зміну політичного курсу місцевої команди на догоду партійних бонз. 

- Коли стало питання бюджету на 2016 рік, була дискусія по голосуванню цього питання. Дійсно було багато нарікань, але бюджет проголосували тяжко. Як потім стало відомо були кулуарні перемовини власника ПВД з Києва з нинішніми очільниками бандитів нашого міста. Які домовилися, що проголосують за бюджет і матимуть свої нагороди. Тоді ми ще не розуміли до кінця всіх цих моментів, нами ще можна було маніпулювати. Але час іде, є досвід, і вже очі відкриваються. Тому наголошу що перемовини тоді відбулися, бюджет було прийнято, - наводить приклад депутат. 

Ще один приклад, обрання секретаря міської ради Олександра Радуцького. 

- На фракції одноголосно вирішили не підтримувати кандидатуру Радуцького. Під час голосування 4 особи в таємному режимі підтримали секретаря, після чого лідер нашої партії грюкнув дверима і поїхав, бо ніхто не наважився сказати хто це зробив. Весь цей час Одарич не зявлявся ні на сесії ні на фракції. Навесні цього року переговори відновилися по зняттю секретаря міської ради, половина нашої фракції брала участь в інших перемовинах і голосування було провалено. В фракції так трапилося, що вона стала великим приватним підприємством. Нас 5 чоловік з фракції це залежні люди, бо вони працюють на власника партії. Тому лібералізм, конструктив злагодженість це все просто міф. Тому не мене виключили, така потужна команда і не змогли нормально оформити протокол. Тому не вважаю що мене виключили, я сам виходжу з фракції, з такими людьми нам не по дорозі, - заявив Максим Шадловський. 

Підтримати виключеного депутата прийшли його колеги по фракції Альона Цегвінцева та Тетяна Чорнобіль. 

- Ми виступали за вироблення спільної позиції, за спільне голосування, бо це є група і команда. Але на превеликий жаль вже останніми днями не можу зрозуміти як ми можемо виключати з фракції людину яка не зявилася на сесію. Тому я не можу сказати що я підтримую таку пропозицію нашої партії. З такою диктатурою складно боротися. Прикро те що нами керують люди у яких є великі гроші в місті Києві, і вони керують розвитком міста Черкаси. Тому поспілкувавшись із колегами ми вирішили, що ми створюємо позафракційну групу в якій будемо спільно працювати. Також запрошуємо і інших депутатів приєднуватися та спільно працювати на розвиток міста, - зазначила Альона Цегвінцева. 

Депутат Тетяна Чорнобіль також висловила слова підтримки виключеному колезі та засудила дії партійного керівництва. 

- Я цілком погоджуюся з сказаним Максимом, та засуджую дії членів та керівництва ПВД щодо виключення його з лав нашої фракції, - зазначила Чорнобіль. 

Відзначимо, що останнім часом лідери ПВД позиціонували фракцію як частину сформованої антимерської коаліції. Політичний розкол фракції явно не сприятиме прагненням антимерської більшості подолати вето міського голови на попереднє рішення про розпуск виконавчого комітету.

ФСБ-СБУ

Вопрос министру Колокольцеву. Кем был и остался полковник Руслан Кондрашов (Нурлан Кабдрашов) в ямальском главке МВД?

Вопрос министру Колокольцеву. Кем был и остался полковник Руслан Кондрашов (Нурлан Кабдрашов) в ямальском главке МВД?

Как 700 млрд уплыли через банки ФСБ и Игоря Путина

Как 700 млрд уплыли через банки ФСБ и Игоря Путина

Саратовского бизнесмена арестовали за миллионную взятку сотруднику ФСБ

Саратовского бизнесмена арестовали за миллионную взятку сотруднику ФСБ

С полковника Ламонова сняли обвинения по делу о взятке от Шакро Молодого

С полковника Ламонова сняли обвинения по делу о взятке от Шакро Молодого

Майору СБУ инкриминируют подозрение… в педофилии

Майору СБУ инкриминируют подозрение… в педофилии

CURRENT EVENTS

Чиновники использовали бюджетные средства и коммунальную газету для влияния на судью

  • 03.02.2018 20:30

Алкоголь, машини та розкішне життя: Все про васильківського суддю, який влаштував смертельну ДТП у Києві

  • 28.12.2017 21:33

Судья Елена Хахалева — проект грузинских спецслужб

  • 26.12.2017 18:42