Вторник, 31 Октябрь 2017 13:27

У Краматорську назріває новий тендерний скандал

У Краматорську назріває черговий скандал, котрий пов’язаний з тим, що тендер по роботам на річці біля Азовського моря (!) був проведен між св’зними фірмами.

Тепер все по порядку. Управління капітального будівництва Краматорського міськвиконкому 14 вересня за результатами відкритих торгів уклало угоди з ТОВ «Альянсбуд» на виконання робіт із захисту від затоплення на суму 2,02 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро». Замовлено роботи із другої та третьої черги розчистки та укріплення берега річки Мокра Білосарайка. Ці роботи направлені на створення захисту від затоплення паводковими водами с. Ялта, Мангушського району Донецької області, яке розташоване в гирлі річки на березі Азовського моря. Роботи потрібно закінчити до 25 жовтня. Друга черга будівництва коштує 1,35 млн грн, а третя – 0,67 млн грн.

На торги також виставлявся лот з проведення четвертої черги будівництва з очікуваною вартістю 3,38 млн грн, але вони не відбулися через відсутність пропозицій. Розрахунок за виконані роботи буде проводити замовник – УКБ Краматорського міськвиконкому коштами Управління капітального будівництва обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Відомостей про те, ким та на підстави якого рішення функції замовника робіт, які будуть проводитися на відстані майже 300 км. від Краматорська, були передані управлінню Краматорського міськвиконкому, тендерна документація не містить.

Єдиним конкурентом «Альянсбуду» (смт. Олексієво-Дружківка, Донецька область) за обома лотами було ТОВ «Автошляхбуд», зареєстроване в Донецьку. Учасники в ході електронного аукціону за обома лотами не зробили жодного кроку на пониження ціни. Відразу декілька маркерів свідчать про пов’язаність учасників торгів. У них схожі оформлення довідок про наявність обладання, які потрібно було подати в довільній формі.

«Альянсбуд», нині записаний на Тетяну Фомічову, до вересня 2015 року очолював мешканець Дружківки Віталій Куліковський. Він один з учасників ТОВ «Спеціалізоване науково-виробничє підприємство «Теплогазводбуд» (с. Кіндратівка, Костянтинівський р-н, Донецька область). Серед учасників цього товариства значиться також інший мешканець Дружківки – Олександр Соколенко, який з 2010 р. є директором конкурента переможця на згаданих торгах – «Автошляхбуд», яке записане на Ларису Суходольську. Вона мешкала в Донецьку по вул. Озерна, 23. За тією самою адресою в Донецьку раніше проживав Олександр Суходольський, бізнес-партнер Соколенка по ТОВ «Транзит». В грудні 2016 р. Управління капбудівництва намагалося провести закупівлю другої та третьої черги робіт на Мокрій Білосарайці через допорогові закупівлі, віддавши підряди напряму «Альянсбуду».

Але торги були відмінені через відсутність фінансування.

Під час участі в тих тендерах у складі своїх пропозицій «Альянсбуд» надавав замовнику довідку від 19.12.2016 р. про виконання аналогічних договорів, в якій в якості замовника за чотирма угодами вказав «Автошляхбуд». При цьому, в графі «контактні телефони контрагента» в якості контакту «Автошляхбуд» було зазначено номер 095-546-67-71, який також використовує засновник «Альянсбуд» Тетяна Фомічова. В 2016 р. «Альянсбуд» та «Автошляхбуд-1»Володимира Олександровича Суходольського, фігурували в кримінальному провадженні, де посадових осіб Олександрівського ЖКП (Донецька область) підозрювали в підробці документів. В клопотанні слідчого зазначалося, що фірми не в повному обсязі виконали роботи, а замість щебня використали менш якісний вугільний шлак. Про це повідомляють «Наші гроші». Треба зауважити, що зовсім недавно начальника УКС г-на Рудакова правоохоронці пімали на хабарі, а також в кабінеті керівника УКС був знайден арсенал зброї та патронів до неї.

Автор: Андрій Гринь

ФСБ-СБУ

Активы на 380 млн рублей конфисковали у экс-полковника ФСБ по делу Захарченко

Активы на 380 млн рублей конфисковали у экс-полковника ФСБ по делу Захарченко

Генералов разжаловали в заключенные

Генералов разжаловали в заключенные

Обвиняемые в пытках и убийстве силовики из ингушского центра «Э» получили сроки от 3 до 10 лет

Обвиняемые в пытках и убийстве силовики из ингушского центра «Э» получили сроки от 3 до 10 лет

Будущий спецсубъект Дрыманов "ходит лошадью" против ФСБ

Будущий спецсубъект Дрыманов "ходит лошадью" против ФСБ

Вопрос министру Колокольцеву. Кем был и остался полковник Руслан Кондрашов (Нурлан Кабдрашов) в ямальском главке МВД?

Вопрос министру Колокольцеву. Кем был и остался полковник Руслан Кондрашов (Нурлан Кабдрашов) в ямальском главке МВД?

CURRENT EVENTS

На должность заместителя председателя Высшего антикоррупционного суда Украины претендует недобропорядочный судья

  • 07.05.2019 06:40

«Суд кенгуру» в исполнении киевских «законников» Таргоний, Журбы и Приходько

  • 20.03.2019 13:49

Судья Федулеева Юлия санкционировала наезд правоохранителей на крупное одесское предприятие

  • 01.02.2019 19:28