Воскресенье, 17 Сентябрь 2017 13:26

Вінницький нардеп-мільйонер не соромиться брати бюджетні кошти на компенсацію житла Избранное

У Верховній Раді України оприлюднили списки нардепів, які отримують компенсацію з держбюджету на оренду житла у Києві. І як завжди, серед них чимало народних обранців, статки яких є мільйонними, і які могли б спокійнісінько не брати цю компенсацію. 

Але що зробиш – для багатьох нардепів гроші дорожчі за принципи. Серед них опинився і депутат-мажоритарник з округу №13 на Вінниччині, засновник районної організації "Партії регіонів" у Хмільнику - Петро Юрчишин. Вірніше слово «опинився» не відображає суть, скоріше так: Петро Юрчишин знову взяв з бюджету компенсацію на житло. 

Детальніше: Двічі вірний Петро Юрчишин

До речі, пан депутат – людина далеко не бідна. Він є дійсним власником компанії «Візит-М» у Хмільнику. Компанія займається переробкою сільгосппродукції. У її активах – переробні підприємства у Вінницькій та Хмельницькій областях, це молокозавод, ХПК, низка переробних підприємств, заклади харчування, санаторій "Радон" у Хмільнику і приблизно 15 тисяч гектарів сільськогосподарської землі, з великою кількостю коштовної с-г техніки. Для прикладу лише один комбайн "Жондір" б/у коштує від 300 тисяч євро. Земельний банк в 15 тисяч гектарів - це на сьогоднішній реальний (не для податкової) дохід в десятки мільйонів доларів на рік.

Читати: Вінницького нардепа звинуватили в рейдерстві та корупції

 

Більше того, Юрчишин задекларував у останній декларації, що володіє будинком і квартирою у Хмільнику, автомобілем Лексус LX 450, 157944 гривень зарплати за 2016 рік у Раді, 169871 грн -  кошти пов’язані з виконанням депутатських повноважень. Він вказав у декларації і компенсацію за оренду житла – 168360 грн. А також його дружина вказала майже мільйон гривень доходу від підприємницької діяльності.  

Детальніше за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/declaration/dcbc7c4b-6c32-4814-81d2-1c7881ca2e0c

У нардепа в готівці знаходиться 997000 грн, 156 тисяч доларів, 91 тисяча євро. У його дружини 710 тисяч гривень, 36 тисяч доларів, 20 тисяч євро. 

При таких статках, а їх родина Юрчишиних тримає у готівці, ще й брати компенсацію з бюджету – якось не гідно. Але це Юрчишин робив не вперше. Він компенсацію брав і за 2015 та 2016 роки. 

Нагадаємо, раніше Юрчишина звинувачували у підкупі виборців під час кампанії позачергових виборів у 2014 році, а його фірму – «Візит-М» у підробці масла з пальмовою олією. 

До того ж сайт «Слово і Діло», який аналізує діяльність нардепів, зазначає, що Юрчишин – один з «лідерів» по невиконаним обіцянкам у Раді. А серед депутатів із Вінниччини у нього найгірші результати роботи. 

Тобто, з роботою нардеп не напружується, а компенсувати оренду житла вимагає!

В так званий "список квартирантів" потрапили ще декілька нардепів-вінничан. Серед них екс-голова обласної Ради Григорій Заболотний. Теж далеко не бідний депутат і товариш Юрчишина. Банкір Руслан Демчак і власний ринку сувенірів - Іван Мельничук.

Екс-батьківщинівець Іван Мельничук згідно е-декларації https://public.nazk.gov.ua/declaration/154a56cb-34f2-414e-bacf-58fd4154f2d7 з десятком земельних ділянок на Вінниччині та Коломиї, квартирами, будинками, пафосними джипами на кшталт BMW- X6, мільйонними доходами від підприємницької діяльності, готівкою і т д , теж виглядає далеко не бідною людиною. Але державною компенсацією на оренду житла все ж не гребує.

При цьому всьому нардеп Мельничук декларує цілий благодійний фонд: "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІВАНА ІВАНОВИЧА МЕЛЬНИЧУКА".

Людина, яка має особистий благодійний фонд - фактично меценат і благодійник, бере кошти з бюджету на різного роду компенсації?

Таке може бути лише в Україні.

ФСБ-СБУ

Майору СБУ инкриминируют подозрение… в педофилии

Майору СБУ инкриминируют подозрение… в педофилии

«Санта Клаус» из ФСО Лопырев спрятал миллионы в носках

«Санта Клаус» из ФСО Лопырев спрятал миллионы в носках

В Нацгвардии рассказали о нехватке денег для перевода бойцов ОМОН и СОБР на военную службу

В Нацгвардии рассказали о нехватке денег для перевода бойцов ОМОН и СОБР на военную службу

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Чем закончится дело «шпиона Наливайченко»?

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

Стало известно содержание закрытого допроса генерала ФСБ Феоктистова

CURRENT EVENTS

ПРЕЦЕДЕНТ ОЛЕГА СВИРИДЕНКО

  • 14.12.2017 15:20

Решальщик в судейской мантии?

  • 12.12.2017 17:16

В Киеве обнаглевшая судья Кизюн лишила пенсии сына-инвалида плененного “ДНР” ученого Игоря Козловского: “Меня это не интересует. Я вызову его повесткой в суд”

  • 09.12.2017 12:21