Четверг, 28 Декабрь 2017 21:33

Алкоголь, машини та розкішне життя: Все про васильківського суддю, який влаштував смертельну ДТП у Києві Избранное

Суддя Сергій Корнієнко – винуватиць смертельної дорожньо-транспортної пригоди у Києві – полюбляє дорогі автомобілі, квартири та алкоголь.

Як відомо, пізно ввечері 27 грудня у Голосіївському районі Києва сталася аварія за участі позашляховика Land Rove. В результаті ДТП загинула людина 1959 р. н. Пішохід загинув, коли переходив шестисмугову дорогу в 10 метрах від дозволеного місця.

Як з’ясувалося, за кермом автівки сидів суддя Васильківського міжрайонного суду Київської області Сергій Корнієнко. Представник Феміди був у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Це вже не перший випадок, коли суддя Корнієнко був за кермом у нетверезому стані. Власне джерело ІНФОРМАТОРа в судді, у якому працює Корнієнко розповіли, що він регулярно вживає алкоголь. Від спиртного суддя не відмовляється навіть у робочий час і на робочому місці, і не рідко ввечері п’яним сідає за кермо.

Також, як стало відомо з відкритих джерел, раніше суддя Корнієнко вже був замішаний у скандалах.

У вересні 2015 року він попався на тому, що прийняв вісім судових рішень під час свого відпочинку в Туреччині. Серед них були досить серйозні: наприклад, за оголошенням особи в розшук.

Тоді за справу взялася СБУ, але Корнієнко переклав провину на свою помічницю, яка могла скористатися його цифровим підписом.

Крім того, ім’я судді фігурувало в ще одному скандалі. Його підозрювали в кришуванні аферистів, які відбирали квартири у місті Василькові (Київська область). Нібито Корнієнко узаконював фальшиві документи, за якими шахраї потім забирали житло у малозабезпечених громадян.

Було розпочате розслідування, але чим все закінчилося невідомо.

Згідно електронної декларації, в 2015 році сім’ї Корнієнко належало чотири квартири в Києві і дві земельні ділянки в Васильківському районі.

Втім, в 2016 році Корнієнко зазначив лише дві квартири в столиці. Всією нерухомістю він володіє навпіл з дружиною Наталею.

Також суддя вказав в декларації два автомобіля – Land Rover 2012 випуску і Infiniti PX-35.

Зазначимо, за даними аналітиків, Україна знаходиться серед лідерів країн світу за рівнем смертності на дорогах. Цього місяця уряд повідомив про плани виправити ситуацію, виділивши на безпеку дорожнього руху майже два мільярди гривень.

informator.news

Медиа

ФСБ-СБУ

Глава МВД Коми арестован по подозрению во взятке в 25 млн рублей

Глава МВД Коми арестован по подозрению во взятке в 25 млн рублей

ОПГ ФСБ. За что арестовывали и судили чекистов в 2019 году

ОПГ ФСБ. За что арестовывали и судили чекистов в 2019 году

Полковник ФСБ Черкалин получал от банкиров взятки на Лубянке

Полковник ФСБ Черкалин получал от банкиров взятки на Лубянке

Олег Губанов – мелкий жулик из внешней разведки, или агент ФСБ?

Олег Губанов – мелкий жулик из внешней разведки, или агент ФСБ?

Из дела ФСБ нашелся выход

Из дела ФСБ нашелся выход

CURRENT EVENTS

Главой Верховного суда КБР стал служитель Фемиды с конфликтом интересов

  • 22.02.2020 18:03

Чёрный бизнес юриста Журбиной

  • 04.01.2020 17:58

Окружной админсуд Киева не позволяет Минобороне переводить военных в повара

  • 07.08.2019 13:59