Штепа тероризує бізнесменів Слов’янська, прикриваючись іменами Ахметова і Новинського

Штепа тероризує бізнесменів Слов’янська, прикриваючись іменами Ахметова і Новинського
829 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скандально відома колишня мер Слов’янська Неля Штепа знову намагається отримати контроль над містом. При цьому вона стверджує, що її нібито підтримують олігархи Рінат Ахметов і Вадим Новинський. 

Кілька міських підприємців розповіли, що Штепа вимагає від місцевих бізнесменів платити їй внески і погрожує, що після своєї перемоги на виборах помститься всім, хто відмовляється її зараз підтримати фінансово. За її словами, грошовий внесок в її компанію і публічна заява про її підтримку – єдині умови, які дозволять продовжувати бізнес в Слов’янській ОТГ.

Об этом сообщает FIB

Разом з тим достеменно відомо, що Ахметов і Новинський відмовили Штепі у співпраці і ніяким чином її не підтримують. Більш того, за даними джерел, про пропозицію Штепи на адресу Ахметова і Новинського відомо в Офісі Президента. З олігархами навіть провели бесіду про неприпустимість фінансування подібних маргінальних особистостей. 

Тим часом поки спонсором Штепи є тільки колишній мер Слов’янська Валентин Рибачук, який також відомий, як «Валик – откатик». Він хоче стати смотрящим Слов’янська і головним куратором освоєння бюджету міста. Однак власних грошей на кампанію у нього не вистачає, і він придумує фантастичні історії про підтримку Ахметова і Новинського. Два афериста, які вже остогидли Слов’янську плетуть інтриги і кошмарять бізнес. 

Цим шарлатанам вдалося залучити до своєї афери кримінального авторитета Олега Недаву, який залишився політично безхазяйним. Після краху його патрона Петра Порошенка і самого Недави на парламентських виборах, він шукає новий політичний дах і вже почав давати гроші на бенкет – кампанію Штепи. Втім, велика частина коштів осідає в кишенях самої Штепи. При цьому ніяких гарантій, що люди Недави потраплять зі Штепою до міськради, вона не дає, і в майбутньому планує просто «забути» про те, що він її підтримував.

hvylya.in.ua

 

Теги: Рінат Ахметов,Вадим Новинський,Неля Штепа,Слов’янськ,Олег Недава,Валентин Рибачук
Автор: baurgroupecom

Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео