Дергеокадастр оприлюднив дані більш ніж мільйона документів із землеустрою

  			Дергеокадастр оприлюднив дані більш ніж мільйона документів із землеустрою
255023 ПЕРЕГЛЯДІВ

Держгеокадастр відкрив базу даних, де можна отримати відомості з документів землеустрою.

Тестовою версією онлайн-комірки, яка дає доступ до електронного фонду Державної документації із землеустрою, можна скористатись, зайшовши у відповідний розділ сайту Держгеокадастру, повідомляє прес-служба відомства.

Зазначається, що електроний фонд відкриває такі дані, як ім’я замовника документації з землеустрою, фахівця кадастру – розробника, також кадастровий номер заяви та цільове призначення майна.

«Наразі у фонді перебуває понад 8,7 млн паперових даних. Впродовж 2019 року оцифровано 1 338 417 матеріалів, які увійшли до Державного фонду документації із землеустрою», – розповідають у відомстві.

У Держгеокадастрі у паперовому вигляді зібрано відомості, які заборонено публікувати як персональну інформацію – їх планують відкрити після необхідних процедур.

«Вже розпочато технічні заходи щодо деперсоналізації цих даних та зміни правил користування задля забезпечення громадянам можливості у реальному часі за допомогою технічних засобів здійснювати пошук, перегляд та копії матеріалів Державного фонду документації із землеустрою», – зауважують у службі.

agro-business.com.ua

Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео