Нове бурштинове “полювання”: на Житомирщині незаконно роздають спецдозволи копачам

  			Нове бурштинове “полювання”: на Житомирщині незаконно роздають спецдозволи копачам
255996 ПЕРЕГЛЯДІВ

Державна служба геології та надр України продала спецдозвіл на видобуток бурштину в Житомирській області, знехтувавши рішенням суду. Про це на своєму сайті написав активіст ГО “Стоп корупції” Олександр Ігнатьєв.

“У Коростенському районі біля села Сушки поруч з річкою Уж в цьому році планується видобуток бурштину промисловим методом. 16 грудня 2019 року Держгеонадра України продали спецдозвіл на видобуток бурштину київській фірмі ТОВ “Екологічні технології та будівництво” на 20 років”, – зазначає Ігнатьєв.

Активіст пояснює, що погодження щодо діяльності фірми на земельній ділянці області Житомирська облрада ухвалила, не узгодивши його з громадою та радами селищ. І на сьогодні рішення про погодження скасоване у судовому порядку, відповідно, отриманий фірмою спецдозвіл є незаконним.

Пан Ігнатьєв додає, що ТОВ “Екологічні технології та будівництво” отримало у своє розпорядження ділянку площею майже у 430 га. А також зауважує, що одним із засновників фірми є колишній помічник нардепа Олега Ляшка Анатолій Капустюк.

stopcor.org

Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео