Райські апартаменти та підводний готель із лабораторії – Ігор Мізрах

  			Райські апартаменти та підводний готель із лабораторії – Ігор Мізрах
224104 ПЕРЕГЛЯДІВ

Унікальні готелі вражають по всьому світу. Серед них і «Jules’ Undersea Lodge», розташований у США. Спочатку підводна споруда слугувала за лабораторію і належала досліднику Яну Коблику.

Тепер це легендарний підводний готель. Для гостей у ньому всього один, але доволі повноцінний номер: з двома спальнями, ванною кімнатою та невеличкою вітальнею. Готель повністю під водою і потрапити всередину можна єдиним способом — занурившись із аквалангом. Пожити в незвичному готелі можуть всі охочі, навіть ті, хто ніколи не займався дайвінгом.

Игорь Мизрах, Мизрах Игорь, Игорь Аркадьевич Мизрах, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор, Ігор Аркадійович Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,«Для охочих влаштовують спеціальний підготовчий урок з дайвінгу, після чого в супроводі інструктора можна зануритися і, нарешті, потрапити до будівлі. Jules’ Undersea Lodge – не тільки унікальний, а ще й екологічний готель», – зазначив Ігор Мізрах.

А от «Kempinski Grand Hotel Des Bains 5*», що розташований у Швейцарії, на противагу пляжному відпочинку, найкращий для зимового дозвілля. Він зведений у найбільш живописній частині Санкт-Моріца – поміж вершин прекрасних Альп, серед парку, біля цілющого джерела Mauritius. Ходять легенди, що вода з нього лікує від хвороб. Тому люди з усього світу їдуть сюди, щоб відновити свої сили. Безумовна перевага готелю — розташування посеред спортивного центру Санкт-Моріца, поруч з підйомниками. Тому, якщо Ви спортсмен-професіонал чи просто новачок у зимових видах спорту, Вам сюди!

Ще один унікальний готель – «Tulemar Bungalows & Villas», Коста-Рика. Він розташований на території Національного парку Мануель-Антоніо. Це комплекс із окремих вілл. Тут навіть найскромніші апартаменти мають вищий рівень комфорту. Вартість номера у цьому готелі — від $325.

«Прекрасні тропічні рослини, в яких готель буквальне тоне, сприяють єднанню з природою. Гості можуть зустрічати ранок з райськими птахами, оскільки біля вікон збираються колібрі та тукани», – розказав Ігор Мізрах.

Джерело

Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео