Успішна історія з КПВВ "Новотроїцьке"

Успішна історія з КПВВ "Новотроїцьке"
357 ПЕРЕГЛЯДІВ
Кожні понеділок та п’ятницю юристи системи безоплатної правової допомоги надають правову допомогу безпосередньо на КПВВ «Новотроїцьке». За час роботи фахівці вислухали не одну історію, яку важко забути. З кожним днем таких історій стає дедалі більше. Одна з них сталася нещодавно з сестрами Ольгою та Юлією.
Під час роботи консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги (далі БПД) до юристок звернулися представники ОБСЄ з проханням допомогти двом літнім жінкам потрапити на непідконтрольну територію України.
Не гаючи часу, юристка розшукала сестер. Як з’ясувалося під час спілкування, до 2014 року Ольга та Юлія проживали у
м.Макіївка, однак після початку бойових дій, були вимушені залишити близьких та переїхати у невеличке селище на Чернігівщині. Відтоді вдома не були, тому не знали правил перетину КПВВ.
У вересні отримали сумну звістку про смерть батька. Проститися вчасно не вдалося через довге очікування дозволу на перетин з боку тимчасово окупованих територій. Лише у листопаді отримали дозвіл з тимчасово окупованої території та вирушили на Донеччину. На КПВВ «Новотроїцьке» їм відмовили у перетині лінії розмежування через відсутність дозволу для переміщення осіб через лінію розмежування у межах Донецької та Луганської областей (далі - дозвіл).
Фахівчиня Олена Борзило ознайомилася з документами, які сестри мали при собі та допомогла їм скласти заяви на отримання дозволів. Однак, обробка заяв може тривати до двох тижнів. Цього часу жінки не мали, та й Ольга є особою з інвалідністю ІІ групи по зору, якій необхідна термінова операція.
Для того, щоб пришвидшити отримання дозволів, Олена зв’язалася з Координаційним центром у м.Краматорськ з проханням розглянути заявки на дозвіл в прискореному порядку та підготувала всі необхідні документи.
Очікування…. Робочий день добігав кінця, та нарешті дозволи оформлені! В останні хвилини роботи КПВВ сестри пройшли всі необхідні контролі. З боку тимчасово окупованої території їх зустрічав син, який чекав їх з самого ранку.
 

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео