Обидва залізничні шляхи з Криму на Херсонщину – зруйновано: як це впливає на логістику окупантів

Обидва залізничні шляхи з Криму на Херсонщину – зруйновано: як це впливає на логістику окупантів
351559 ПЕРЕГЛЯДІВ

Обидва шляхи залізничного сполучення з анексованим Кримом, якими користувалися російські загарбники для постачання боєприпасів, техніки й засобів забезпечення власної армії, зараз суттєво пошкоджені.

На це вказує військовий оглядач Деф Мон у своєму твіті за 14 серпня. Він також наводить актуальну на цю дату мапу логістики окупантів на півдні України.

На мапі червоними хрестами позначені локації, де зафіксовані пошкодження залізниці. Пруфи наявності ушкоджень та актуальну інформацію щодо їхнього характеру наводять OSINT-аналітики з каналу "Херсон: Війна без фейків".

 

Так, за їхньою інформацією, на ділянці поблизу залізничної станції Брилівка на даний момент ведуться ремонтні роботи (після епізоду з масштабним вибухом російського ешелону поблизу вокзалу). Регулярно помічено ремонтний локомотив. Зазначається, що ремонтні роботи наближаються до кінця.

Раніше також було пошкоджено залізничні колії в районі Копанів (їхній поточний стан наразі невідомий).

Антонівський залізничний міст також виведено з ладу.

У Мелітополі ж було значно пошкоджено залізничний міст – ймовірно, засобами партизанських сил України. Про це повідомив радник Офісу президента Олексій Арестович.

Як випливає з даних моніторингу Деф Мона, правобережне угрупування ворога незабаром відчує суттєвий брак харчів і снарядів у разі, якщо росіяни та херсонські колаборанти не полагодять Антонівський залізничний міст та ділянку в районі Брилівки. Наразі плече постачань Херсонсько-Бериславського плацдарму окупантів на Криворізькому напрямку складає 140 км плюс переправа поромом чи понтонним мостом.

Актуальна на 14 серпня мапа логістики окупантів на півдні

Певні складнощі виникають і у тих підрозділів противника, що ведуть бої в районі Пологів на Запоріжжі, "прикриваючи" окуповані Мелітополь і Бердянськ. Наразі вони мають три шляхи постачань (з Криму, "ДНР" та російського Таганрогу через Маріуполь), однак їхня довжина з урахуванням пошкодження залізниці під Мелітополем складає 120, 100 та 190 км відповідно.

Нагадаємо, результатом удару ЗСУ по Антонівському мосту під Херсоном в ніч з 13 на 14 серпня стало утворення в дорожньому полотні вирви діаметром близько 3 м: наразі важку техніку перекидати переправою небезпечно.

stopcor.org

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео