Мобілізація в росії дісталася до Санкт-Петербурга та спричинила істерику через масові вручення повісток

Мобілізація в росії дісталася до Санкт-Петербурга та спричинила істерику через масові вручення повісток
290472 ПЕРЕГЛЯДІВ

У "другої армії світу", ймовірно, закінчуюється гарматне м'ясо, тож прихована мобілізація дісталась не лише віддалених регіонів росії, а й її культурної столиці – Санкт-Петербургу. Там в поштових скриньках масово почали з'являтись повістки у військомат.

Про це пише петербурзьке видання "Фонтанка" з посиланням на місцеву мешканку, яка і помітила листи від військомату у поштових скриньках свого будинку.

Жінка була шокована такою кількістю повісток та зазначила, що "такого не бачила ніколи".

"Ви зобов'язані 13-18 серпня 2022 року з'явитися у військовий комісаріат Адміралтейського та Кіровського районів міста Санкт-Петербурга за адресою: Ризький проспект, б. 12, кв. 28, для уточнення даних", – йдеться в документі підписаному військовим комісаром Р.Валєєвим.

До слова, як пише видання, то на Ризькому, 12 і справді розташований військкомат. А сам будинок, в якому помітили повістки, розташований на Вознесенському проспекті.

До того ж, як зазначили російські журналісти, окупантам наскільки не вистачає людей для війни в Україну, що співробітники військкоматів почали працювати по суботах та телефонувати росіянам, які перебувають на військовому обліку.

stopcor.org

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео