31-й рік незламності - 31-й рік незламності. З днем Незалежності України!

31-й рік незламності - 31-й рік незламності. З днем Незалежності України!
411425 ПЕРЕГЛЯДІВ

Саме сьогодні, 24 серпня 2022 року, наша вільна та непереможна Україна святкує свій 31-й рік з міжнародної дати проголошення своєї Незалежності. Але, для нас українців, це ще й день боротьби за самих себе, своїх близьких та рідну землю, нашу Батьківщину. Саме тому, в такий час, варто бути ближчими один до одного та вірити у краще, адже ми сильні, ми непереможні. 

Дорогі українці, нехай же в цей день не буде мати значення, де ми народилися: у Києві чи Львові, Полтаві чи Одесі, Маріуполі чи у Донецьку головне лише одне - наша Батьківщина і наше спільне майбутнє. Воно у нас буде, у вільній, неподільній, єдиній країні, яку ми захищаємо саме зараз.

Давайте завжди вірити у свої сили, поважати один одного, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто і кожного, хто віддав своє життя та боронить нас сьогодні, хто дарує нам  майбутнє. Більше впевненості нам у безхмарному завтрашньому дні. Ми віримо, що він обов’язково настане і це буде настільки швидко, наскільки ми працюємо сьогодні разом, а ми єдині у цій цілі. 

Дорогі українці, з Днем Незалежності України! Хай живе вільний, наш вільний та непереможний народ, як і вільна та стільки ж непереможна Україна! Бажаємо вам здійснення всіх мрій та кращого життя у по-справжньому демократичній країні, що є серцем усієї Європи.  Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу. 

Пам'ятайте, що разом ми можемо все змінити на краще, ми здатні на що завгодно. Зі святом вас! Слава Україні! Все буде Україна!

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео