ЗСУ мають щонайменше 2 плацдарми за Осколом, армію рф вибили з кількох сіл на Донеччині

ЗСУ мають щонайменше 2 плацдарми за Осколом, армію рф вибили з кількох сіл на Донеччині
278530 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські захисники перебувають у вигідній позиції для подальшого просування на сході: після форсування ріки Оскол на кількох ділянках ЗСУ закріпились принаймні на двох плацдармах. Крім того, є й нові звільнені населені пункти на Донеччині – поки неофіційно.

Про це повідомив військовий оглядач групи "Інформаційний спротив", полковник ЗСУ, експерт з оборонного планування Костянтин Машовець.

"Відтепер офіційно: ЗСУ форсували річку Оскіл – повідомляється, принаймні про 2 плацдарми. Думаю, не треба пояснювати, що саме це означає. До речі, Кримки, Ярова та Олександрівка – також звільнені", – зазначає аналітик.

ЗСУ мають принаймні два плацдарми на лівому березі Осколу

Він також зауважив, що російське командування, кинувши невелику тактичну групу своїх підрозділів практично на "заклання" південіше Оскільского водосховища, недвузначно визначило своє прагнення утримати "за будь-які обставини" рубіж Ямпіль – Лиман – Олександрівка – Рубці. Однак вже очевидно, що задум ворожих командувачів закріпити лінію оборони по річці Оскіл потерпів невдачу.

Варто нагадати, що 19 вересня у мережі з'явилось повідомлення про деокупацію селища Ярова: оприлюднено фото, на якому на вежі стільникового зв'язку майорить державний стяг.

 

Своєю чергою, визволення сіл Олександрівка та Кримки Краматорського району на Донеччині наразі не підтверджено фото- та відеопруфами. Офіційних повідомлень від Генштабу ЗСУ також поки не було. Проте про звільнення цих населених пунктів 19 вересня повідомив у своєму каналі нардеп, заступник комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони і розвідки Юрій Мисягін.

 

На думку незалежного оглядача Деф Мона, у випадку, якщо Олександрівка дійсно звільнена, можна з великою ймовірністю припустити й деокупацію селища Соснове, яке розташовано між Олександрівкою, Яровою та Святогірськом. Своєю чергою, це дозволить ЗСУ атакувати російські позиції в Лимані одразу з двох напрямків.

Слід зауважити, що на мапі Deep State, яка востаннє була оновлена післі опівночі 19 вересня, Ярова, Кримки, Соснове та Олександрівка Донецької області позначені сірим кольором, як території, точний статус яких поки невідомий.

ЗСУ мають принаймні два плацдарми на лівому березі Осколу

stopcor.org

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео