Podziękowanie Społecznej Akademii Nauk

141140 ПЕРЕГЛЯДІВ

Edukacyjny, informacyjny i polityczny kanał telewizyjny UKRAINE INFORM chcę wyrazić szczerą wdzięczność Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Kijowie, Polskiemu Ministerstwu Edukacji Narodowej oraz Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Polsko-Ukraiński Związek Edukacyjny jest bardzo ważny. Dzięki Społecznej Akademii Nauk oraz studentce kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej Yelyzavecie Kulchytskiej przyjaźń polsko-ukrainska z punktu widzenia edukacyjnego zrobiła się o wiele lepiej! UKRAINE INFORM także przekazuje podziękowanie wszystkim wykładowcom Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Także specjalne podziękowanie dla Romana Patory. 

Profesjonalizm wykładowców potwierdza poziom Społecznej Akademii Nauk, a także jej znaczenie dla Ministerstwa Edukacji Narodowej w Polsce oraz przyszłych studentów z Polski i Ukrainy. Polska i Ukraina są zainteresowanymi dalszą współpracą z ekonomicznego i edukacyjnego punktu widzenia i zdobywaniem bezcennych doświadczeń, ponieważ przyjaźń między tymi krajami i współpraca stworzyła wiele możliwości dla studentów i przyszłych specjalistów. Korzyść współpracy tych państw już podkreślono na przykładzie Społecznej Akademii Nauk.

Dziękujemy Pani Yelyzavecie Kulchytskiej (studentce Społecznej Akademii Nauk) za stworzenie tego projektu.

Автор: admin

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео