ЗВЕРНЕННЯ Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України

15138 ПЕРЕГЛЯДІВ

Практичним кроком в процесі реформування Збройних Сил України, а також переходу на стандарти та структури НАТО стало створення рік тому Командування об’єднаних сил Збройних Сил України, що відповідає вимогам розвитку сучасного українського війська.
Цей крок віддаляє нас від радянських принципів військового управління та наближає до армій країн-членів НАТО. І, це є результатом тісної співпраці з іноземними партнерами та радниками, які діляться з нами своїм досвідом підготовки та проведення військових операцій.
Нами була проведена довготривала кропітка робота, стосовно вивчення іноземного досвіду і його адаптації саме до Збройних Сил України.
Але підґрунтям цього був бойовий досвід української армії, отриманий під час Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.
Адже саме розподіл функцій між органами управління дозволяє зосередитись на застосуванні Збройних Сил або їх окремої складової для вирішення кризової ситуації, ліквідації певного локального воєнного конфлікту або відбиття повномасштабної агресії з боку ворога.
Впевнений – ми з Вами рухаємося в правильному напрямку. Бажаю всім Вам, хто за цей рік пройшов непростий шлях створення та становлення міцного здоров’я та щастя. Нехай поруч з Вами завжди буде надійна підтримка рідних і бойових побратимів!
Слава Україні!
Разом переможемо!
генерал-лейтенант Сергій НАЄВ

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео