Недбале ставлення до військової служби: до адміністративної відповідальності притягнуто військових посадових осіб Подільського гарнізону

7546 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокурори Військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону України (нині – Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій
та оборонній сфері) склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення стосовно начальника медичної служби Подільського гарнізону за фактом недбалого ставлення до військової служби (ч. 2 ст. 17215 КУпАП).

Установлено, що вказаний посадовець, недбало ставлячись до військової служби та своїх безпосередніх обов’язків, упродовж 2019–2021 рр.
не забезпечив щомісячні перевірки санітарного стану приміщення кімнати тимчасово затриманих відділення Військової служби правопорядку
у м. Подільську, внаслідок чого своєчасно не було виявлено порушення санітарно-епідеміологічного законодавства.

Крім того, військові прокурори склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення стосовно начальника відділення Військової служби правопорядку у м. Подільськ за фактом недбалого ставлення до військової служби (ч. 2 ст. 17215 КУпАП).

З'ясовано, що вказаний підполковник, під час перевірки події, яка сталася на території військової частини у січні 2021 року, не виявив вчинення кримінального правопорушення, через що потерпілому солдату не було надано першу медичну допомогу та несвоєчасно доставлено до медичного закладу.

Рішенням Подільського міськрайонного суду Одеської області у березні 2021 року начальника медичної служби Подільського гарнізону та начальника відділення Військової служби правопорядку у м. Подільську визнано винними у вказаних правопорушеннях та притягнуто до адміністративної відповідальності у виді штрафу в сумі 2465 гривень.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео