Привітання з перемогою

Привітання з перемогою
26766 ПЕРЕГЛЯДІВ

На чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів, спортсменів віком до 21 року, який відбувся у Харкові, збірна команда Дніпропетровщини посіла перше загальнокомандне місце. Медалі було розіграно в 14 категоріях. В активі наших спортсменів 5 золотих, дві срібні і 5 бронзових нагород.
Привітати вихованців клубу завітала Яна Іванілова, віцепрезидентка Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність». Фонд постійно опікується проблемами спортклубу, надаючи різноманітну допомогу спортсменам і тренерам, стимулюючи їх на досягнення найвищих спортивних результатів.
Спортсмени відчувають таку постійну турботливу підтримку меценатів, і саме тому постійно зростають результати на усіх змаганнях, за участю самбістів і дзюдоїстів спортклубу «Дзюдо-8О».
Спілкуючись з вихованцями спортивного клубу «Дздо-8о», віцепрезидентка Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Іванілова пообіцяла, що до Дня спортклубу, який щорічно відзначається наприкінці серпня, кожен чемпіон і медаліст цьогорічних змагань отримає від фонду «Солідарність» премії, а також 26 вихованців клубу одержать комплекти новенької спортивної форми.

Автор: МБФС админ

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео