Святійший Патріарх нагородив керівника приватного підприємства "Петро Великий" Аллу Ландар Орденом святого рівноапостольного Великого князя Володимира І ступеня

Святійший Патріарх нагородив керівника приватного підприємства "Петро Великий" Аллу Ландар Орденом святого рівноапостольного Великого князя Володимира І ступеня
175089 ПЕРЕГЛЯДІВ

За вагомий внесок у справі оборони Вітчизни та жертовну любов Святійший Патріарх нагородив керівника приватного підприємства "Петро Великий" Аллу Ландар Орденом святого рівноапостольного Великого князя Володимира І ступеня. Патріарх Філарет привітав нагороджену та побажав і надалі їй та всьому колективу займатися благородною та богоугодною справою, допомагаючи українським воїнам.

Нагадаємо, ПП "Петро Великий", компанія Алли Ландар веде свою діяльність з 1994 року. Під час подій на Київському Майдані - колектив підприємства активно допомагав майданівцям, особливо у Михайлівському Золотоверхому монастирі, де було розгорнуто штаб та медичну службу для допомоги постраждалим. З початком російської агресії у бік України особисто Алла Ландар вела активну волонтерську діяльність в зоні проведення АТО. Стараннями пані Алли на фронт для потреб українських воїнів було доправлено реанімобілі, швидкі допомоги, провізію, одяг, медичні засоби. Особливу роботу колективом було проведено після Іловайського котла, коли була велика потреба визволення з полону поранених та поневолених українських воїнів. В своїй волонтерській роботі ПП "Петро Великий" тісно співпрацює з Червоним хрестом України.

Патриарх Филарет наградил волонтера Аллу Ландар орденом Святого ...

Необхідно зазначити, що ПП "Петро Великий" за час діяльності підприємства відзначено за заслуги з відродження духовності Орденом Святої великомучениці Варвари, Медаллю УПЦ Київського Патріархату "За жертовність і любов до України", Почесною грамотою Спілки воїнів Афганістану "За людяність і гуманізм при вшануванні захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України", Подякою від Міністерства оборони України, Подякою від Військової частини п/н В2326, Подякою від батальйонів "Айдар", "Донбас", "Правий сектор", Почесною грамотою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України "За вагомий особистий внесок в розвиток підприємництва, активну громадську позицію, захист прав та інтересів підприємств", Почесною грамотою Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, відзнаками за плідну співпрацю від Міністерства житлово-комунального господарства, що є виявом високої оцінки діяльності ПП "Петро Великий" зі сторони Церкви, держави та суспільства.

Патриарх Филарет наградил волонтера Аллу Ландар орденом Святого ...

Алла Ландар подякувала Предстоятелю Церкви за високу нагороду та наголосила, що серед багатьох отриманих відзнак, церковний Орден святого рівноапостольного Великого князя Володимира, отриманий з рук Патріарха у дні святкування Хрещення Київської Руси-України, має особливу вагу. Адже це визнання важливості волонтерської роботи, яку проводить ПП "Петро Великий".

Автор: baurgroupecom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео