Катерина Загородня, яка покинула грудного сина, підозрюється у злочинах та веде розгульний спосіб життя - рішенням Суду забрала дитину у батька. Це верх цинізму судової системи!!!

Катерина Загородня, яка покинула грудного сина, підозрюється у злочинах та веде розгульний спосіб життя - рішенням Суду забрала дитину у батька. Це верх цинізму судової системи!!!
15023 ПЕРЕГЛЯДІВ

Згідно Законів України у випадку розлучення обоє батьків мають рівні права на те з ким зостанеться зростати їхнє чадо. Та всі ми прекрасно знаємо, що також існує і шаблонне бачення на таку гірку ситуацію – і це те, що в більшості випадків перевага, навіть всупереч фактам на користь батька - віддається пріоритет на проживання дитини разом із матір’ю.

Саме така кричуща і нещадна ситуація зараз відбувається довкола маленького безневинного янголятка на ім’я Михаїл. Адже нещодавно в його «матері-зозулі» «дивовижним» чином про$$$явився материнський інстинкт – який в неї таким же «дивовижним» чином пропав практично зразу же після народження рідної кровиночки!

Напевне, це буде риторичне запитання: «Як кожен з нас може ставитись до матері, яка буквально за кілька днів після народження своєї дитини – безжально і без жодних гризінь совісті покидає її, при тому на протязі тривалого часу навіть не цікавиться: як живе, розвивається і як здоров’я у її крихітки?!»… 

Більшість з нас, а особливо ті хто відчував любов, погляд, тепло своїх найрідніших людей якими є наші діти – навіть не повірять що таке можливо… Та Катерина Віталіївна Загородня поступила саме так, адже практично зразу після народження - покинула свого маленького Михаїла заради продовження насолодження своїм життям, в якому вона не бачила місця для крихітного сина! Та пройшов час і вона все ж згадала що в неї десь зовсім поряд є маленький крихітний хлопчик… а те що він більше як півтори року потребував її материнської любові, турботи, ласки і просто тепла – їй абсолютно неважливо! Неважливо, тому що думала тільки про себе – про те як завести нового залицяльника, зависнути на відпочинку упиваючись коктейлями, викласти нові еротичні фото, відзняти та викласти порнографічні відео… 

 

Катерина Білик(Загородня) фотоСкріншоти із опублікованого відео Катериною Білик(Загородньою) 

… А десь між цими своїми «важливими» справами – подати кілька безпідставних заяв на свого тепер уже колишнього чоловіка з метою покращити своє фінансове становище… 

Скріншот із судової ухвали позову Катерини Загородньої 

Та коли весь план по витягуванню коштів із колишнього чоловіка, до речі з яким залишився маленький Михаїл коли його покинула «матір-зозуля», провалився – Катерина вирішила діяти більш кардинально, вона подала позов до Суду про «велике і щире бажання» забрати сина до себе! Проявлена «любов» до непотрібної їй дитини – це просто наступний, цинічний тиск на батька який взяв на себе повну відповідальність за виховання найріднішої для нього людини. 

Завдяки цинічним бажанням, які далеко не пов’язані із материнською любов’ю Катерини навесні цього року маленький Михаїл став жертвою судових розбирань його батьків. Мама Катерина так-би мовити отямилась і подала до суду на право проживання сина з ним. Та батько розуміючи що любов у неї швидкоплинна і син для неї не сенс життя, а спосіб збільшити матеріальне положення - подав зустрічний позов. Всі так-звані факти Катерини і її адвокатів були абсолютно непідтверджені, неаргументовані, все базувалось на пустих словах. В свою чергу батько маленького Михаїла – Ігор Загородній представив суду чіткі доводи того, що матір 2 тижні після народження в юридичному порядку добровільно(задокументовано в нотаріуса) дала повну згоду на проживання і виховання дитини батьком! А після того – покинула їх заради спокійного життя в своє задоволення! 

 

Також в суді свідчення надала лікуючий лікар дитини, яка підтвердила, що під час візитів до Михаїла мати практично до нього не наближалась, і лише запитувала про годування малечі сумішами, а згодом покинула сім’ю. Згодом на прийом до неї з дитиною приходили лише батько і бабця, а матір за рік лише раз зателефонувала до лікаря – і то спитала лише як проводиться нагляд за дитиною, стан здоров’я малюка її не цікавив абсолютно. 

Опираючись на явні факти зі сторони батька, свідків і недоведене пустослів’я зі сторони матері -  09.04.2020 року Богунський районний суд м. Житомира справедливо вирішив залишити маленького Михаїла й надалі проживати з батьком. Крім того, суд надав можливість матері безперешкодно бачитись з дитиною – що ніколи не заперечував, а навпаки вітав батько Ігор. 

Та згідно такого рішення план Катерини провалився, адже її мета була виграти суд і тоді тиснути на свого колишнього чоловіка про можливу фінансову компенсацію за її чергову відмову від сина або просто – вимагати кошти за можливість бачитись із дитиною. 

Та Катерина Загородня не здалась і подала апеляцію, яку «дивовиж$$$ним» чином виграла, відповідно апеляційний суд зобов’язав батька Михаїла Ігоря – передати дитину на проживання із матір’ю… із матір’ю яка кинула дитину заради насолодження життям, заради нових коханців, заради зйомок еротичних фото і відео… заради себе коханої!!!   

Рішення апеляційного суду є цілком «дивовиж$$$ним» і опираючись на факти незрозумілим! Адже всі доводи матері що кинула грудну дитину просто розсипались – їх просто немає!!! Всі її подані заяви на колишнього чоловіка – це фейк, і це довело слідство!!! Проте, сама Катерина згідно судового реєстру неодноразово вчиняла злочини по відношенню до батько їхньої спільної дитини! Приміром є зареєстрована справа ч.1 статті 189, згідно якої Катерина Загородня можливо вимагала кошти або цінні речі загрожуючи життю та здоров’ю колишнього чоловіка. 

 Також відкрито провадження за ч.1 статті 125 ККУ  (Умисне легке тілесне ушкодження) 

І це ще не всі… До речі за ч.1 статті 125 ККУ  (Умисне легке тілесне ушкодження) – 24 червня цього року їй оголошено підозру. 

От такі то справи відбуваються в Україні… Хтось би, можливо й сказав, що рішення Апеляційного суду є шаблонним, та згідно фактів – явно що ні! Тому, можна схилятись до думки, що Катерина Загородня зн$$$айшла підхід до Суддів. А в цьому їй звісно міг допомогти її не бідний батько - Білик Віталій Йосафатович, керівник ТОВ "ВІТАЛ-АГРО" та депутат Богуславської РДА в якого й самого є декілька порушень Українського Законодавства та зв’язки у вищих судових інстанціях. 

 Ну що ж робіть висновки… 

А ми й надалі  спостерігатимемо за ситуацією та надіємось, що маленький Михаїл все ж житиме щасливо і не буде розмінною монетою для її матері Катерини Загородньої яка його покинула на першому місяці життя!!! 

Далі буде…

 

 

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео