Арсен Аваков: Пожежу в Луганській області локалізовано, загрози для населення немає

Арсен Аваков: Пожежу в Луганській області локалізовано, загрози для населення немає
2838 ПЕРЕГЛЯДІВ

Станом на 17:40 год 9 липня - масштабну пожежу в Луганській області локалізовано. Є три ділянки тління, усі сили МВС працюватимуть там і надалі. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Загрози для населення і об’єктів інфраструктури немає. Поліцейські продовжують огляд місць події, аби визначити об’єм збитків. Дякую кожному за чітку і злагоджену роботу!», - зазначив Арсен Аваков.

Окрім того, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та голова ДСНС України Микола Чечоткін здійснили повітряний моніторинг районів загоряння та відвідали оперативний штаб.

Сергій Яровий зауважив, що наразі головне завдання - розібратися в причині виникнення пожежі.

«Для нас принципово важливо розібратися в причині виникнення пожежі, аби в подальшому не допустити такої ситуації. Населення та екосистема зазнали дуже серйозних наслідків. Тим паче, що ми знаходимося недалеко від зони проведення Операції об’єднаних сил і застосовувати техніку, зокрема авіацію, ми не можемо в повному обсязі», - зазначив перший заступник міністра.

В свою чергу Микола Чечоткін повідомив, що до заходів з гасіння пожежі було залучено близько 1500 працівників МВС та 300 одиниць техніки.

«Це рятувальники, працівники Нацполіції та військовослужбовці Національної гвардії, працівники агентства лісових ресурсів , а також місцеві органи влади. Вважаю, що із даним завданнями ми практично впоралися, але хочу зауважити, що і сили  і резерви залишаються тут, на місцях», - зазначив він.

Нагадаємо, поліція розглядає три основні версії виникнення масштабної пожежі на Луганщині.

Департамент комунікації МВС України

Автор: baurgroupecom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео