Кандидатом від Зеленського в Мери Одеси може стати ресторатор Андрій Зарічанский?

Кандидатом від Зеленського в Мери Одеси може стати ресторатор Андрій Зарічанский?
3277 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні з кожним днем вирують пристрасті на тему, хто ж отримає щасливі білети у політику від рейтингової пропрезидентської партії «Слуга народу». Не оминають ці передвиборчі перипетії й Одесу, де вже довий період править одіозний схемщик Труханов. Відповідно, «слуги народу» на чолі із В. Зеленським зараз активно розглядають кандидатури які у прийдешніх виборах, не те що зможуть скласти конкуренцію «королю тендерів», а й перемогти! Вдасться це чи ні - покаже час!!!

Так, нещодавно серед можливих кандидатур на пост Мера Одеси прозвучало прізвище – Зарічанський! Тобто, мова йде про те що Президент і його партія всерйоз розглядають кандидатуру  відомого ресторатора Андрія Зарічанського.

Андрій Заричанский - власник мережі ресторанів в Одесі:  «Риба», «Гранат», «Хмари» і «Яхта». Також в Одесі його та дружину Інару знають як щирих благодійників. В пресі про них є безліч хороших публікацій, а особливо місцеві жителі дивуються як в наш час й досі є люди які можуть безкорисно творити добрі справи!

Так,  сім'я відомих рестораторів, парафіян Свято-Успенського Одеського Патріаршого монастиря, Андрія й Інари Зарічанських протягом усього коронавірусного карантину щодня безкоштовно годує 22 багатодітні сім'ї та медперсонал 2-ї Одеської міської дитячої лікарні, що на 16-й станції Великого Фонтану. 

Скріншот: сайт spzh.news

За словами благодійниці, ідея народилася після того, як за 2 тижні коронавірусного карантину сім'ї їхніх співробітників вичерпали свої фінансові ресурси, а Рада багатодітних матерів Малинівського району попросила допомогти сім'ям, які перебувають на межі виживання. У цих 22 багатодітних сім'ях 118 осіб, з яких 89 – діти, які не мають коштів на прожиття.

«Ми вийшли на карантин так, як належить: 15 березня оголосили карантин, ми замили ресторан, видали заробітну плату всім своїм працівникам, розрахувалися з постачальниками, – розповіла Зарічанська. – Через 2 тижні ми зрозуміли, що насамперед наші ж співробітники і потребують. Ті люди, ті сім'ї, які живуть від зарплати до зарплати, за 2 тижні вичерпали свої ресурси».

Тепер ресторан «Риба» щодня готує для таких сімей і для медиків із сусідньої дитячої лікарні по 300 благодійних обідів. У ресторані розповіли, що кожен з таких «обідів» насправді являє собою повноцінний денний раціон дорослої людини. Вага однієї порції такого обіду – 1 кг 300 гр. До її складу входить не тільки перше, друге і салат, але навіть десерт.

За словами Андрія Зарічанського, так буде тривати до останнього дня коронавірусного карантину.

Сім'я Зарічанських і раніше надавала благодійну допомогу дітям-сиротам, незахищеним верствам населення, а також допомагала УПЦ в організації благодійних заходів.

Що ж, можна із впевненістю сказати – Володимир Олександрович і його політична сила не помиляться із вибором у лиці Андрія Зарічанського. Адже за ним уже є те що потребує Одеса і кожен її житель зокрема – це щира допомога у скрутну хвилину! Всі чиновники привикли все брати від держави, тут же ми бачимо у постаті пана Зарічанського Мера який добрими справами буде віддавати всього себе на благо жителів Одеси!

Автор: baurgroupecom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео