Топ-чиновники двох держустанов попалися на хабарі в $1,5 мільйона

  			Топ-чиновники двох держустанов попалися на хабарі в $1,5 мільйона
225613 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітники Національної поліції і Генеральної прокуратури затримали на хабарі майже в 1,5 мільйона доларів США топ-чиновників «Інституту охорони ґрунтів України» і держпідприємства «Головинський кар’єр».

Як повідомляє прес-служба Нацполіціі, гендиректора держустанови правоохоронці затримали в службовому кабінеті, а директора держпідприємства на виїзді з Києва.

«Оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрили та задокументували корупційну схему приватизації державного майна, в якій задіяні високопоставлені державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» і держпідприємства «Головинський кар’єр». На підставі зібраних матеріалів слідчі Головного слідчого управління Національної поліції України відкрили кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронцями було встановлено, що з метою приватизації державного підприємства представники товариства надали пакет документів у держустанову. За це чиновники висунули вимогу про надання неправомірної вигоди за вирішення даного питання. 1,3 мільйона доларів США хабара необхідно надати керівнику «Інститут охорони грунтів України» і 200 тисяч доларів США – директору «Головинський кар’єр».

За вказану суму керівник ДП «Головинський кар’єр», який також є головою ліквідаційної комісії, пообіцяв сприяти у прискоренні процедури ліквідації держпідприємства, а гендиректор ДУ «Інститут охорони грунтів України» – в безперешкодної його приватизації.

ua.news

Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео