УВАГА! РОСІЯ ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІЙНИ! 30.03.2020: РОСТОВ-НА-ДОНУ заповнюється військовою технікою, місто перекривають – буде оголошено військовий стан! (ВІДЕО)

  			УВАГА! РОСІЯ ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІЙНИ! 30.03.2020: РОСТОВ-НА-ДОНУ заповнюється військовою технікою, місто перекривають – буде оголошено військовий стан! (ВІДЕО)
50362 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поки в Україні думають як побороти Коронавірус, і як уникнути дефолту – Росія масштабно готується до війни. В Ростов-на-Дону стягується колосальна кількість військової техніки, а саме місто буде повністю перекрито. Можливо, протягом кількох наступних годин буде оголошено військовий стан. Відео реальне і точно не фейк – відзняте 30.03.2020 року.

Що це?! – буде наступ на Україну?! Чи чергова Путінська страшилка? – наразі на всі 100% сказати не можемо, але сам факт військової техніки дає як мінімум вкрай багато запитань…

За інформацією очевидців, за останні два дні в східних та південних областях України спостерігається велика активність військових літаків-винищувачів, які пролітають над містами та областями. Так, сьогодні 30.03 в Одесі люди мали можливість спостерігати за трьома винищувачами ЗСУ, також є інформація з інших міст південно-східного регіона країни, де люди спостерігають незвичну активність військової авіації України. Будемо сподіватись на краще, і що це просто військові навчання.

Тому, чекаємо офіційних заяв від української влади! Надіємось розвідка в нас ще працює?!…

Від редакції politica.com.ua. Якщо за останні два дні ви стали свідком якогось незвичного, або не типового для вашого регіону переміщення військової техніки чи авіації, прохання повідомляти на нашу елетронну адресу [email protected]

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео