Фатальні наслідки будівництва Кримського мосту

  			Фатальні наслідки будівництва Кримського мосту
114560 ПЕРЕГЛЯДІВ

У мережі з’явилися фотодокази, як незаконно міст знищує судноплавство по Керченській протоці. На сторінці блогера RoksolanaToday&Крим у Twitter розміщені фото місця наносів піску і збільшення берегової лінії Керченської протоки.

“Дурнуватий паркан. Змінюється все — глибина, швидкість течій. Природа протестує. Судноплавство вони скоро знищать”, –так підписані до фото. “Скоро буде шикарний піщаний пляжик для росгвардейців і заодно і гаплик судноплавству. Бо абсолютно непередбачуване проходження. Де мілина, де що – тепер не ясно, – пише блогер на пейджі.

Будівництво Кримського мосту загрожує судноплавству

Наслідки будівництва Кримського мосту

Навколо мосту намивається пісок

15 травня 2018 року Росія офіційно відкрили міст, який збудувала міст через Керченську протоку, який з’єднує Таманський півострів (Краснодарський край РФ) із Керченським півостровом. Протяжність – 19 кілометрів. Раніше він вже частково обвалився, на морській ділянці споруди один із залізничних прольотів нахилився та впав у воду.

Основною причиною швидкого руйнування мосту є порушення всіх норм будівництва, адже споруджували його нашвидкуруч і з порушеннями, зазначають експерти.

Міст слугує неприродньою дамбою і шкодить екосистемі. Його падіння на рівні 35-метрової глибини взагалі може перекрити протоку. Проте, у Росії стверджують, що Кримський міст нібито “стоятиме вічно”, а вся інформація про його руйнування є вигадками.

 

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео