Глобальний сбій в WhatsApp. Користувачі не можуть відправити та отримати повідомлення

  			Глобальний сбій в WhatsApp. Користувачі не можуть відправити та отримати повідомлення
222097 ПЕРЕГЛЯДІВ

Користувачі не можуть відправити та отримати повідомлення. 

Популярний додаток WhatsApp “ліг” і не працює – про це повідомляють сотні користувачі в усьому світі.

Проблеми з месенджером з’явилися 30 листопада, приблизно о 20.00 за київським часом. Від збоїв у роботі WhatsApp у першу чергу страждають користувачі з Великої Британії, Європи та США. Про проблеми в роботі додатку також пишуть мешканці Південної Африки, Бразилії, Азербайджану, Латвії та Росії.

Незалежний сайт Detector Down, який відслідковує проблеми в роботі популярних додатків, отримав сотні звернень із скаргами на проблеми з WhatsApp.

Приблизно 62% користувачів відчувають проблеми з підключенням до додатку, 24% мають проблеми з отриманням повідомлень, а 13% постраждали від проблем із входом в WhatsApp.

Програма, що належить компанії Facebook, виглядає досить надійною і не часто страждає від серйозних збоїв, однак вона використовується більш ніж одним мільярдом людей у всьому світі, тож будь-які проблеми можуть вплинути на сотні мільйонів користувачів.

Речник Whatsapp сказав британському виданню The Independent: “Користувачі WhatsApp в усьому світі не можуть отримати доступ до цієї служби. Ми приносимо вибачення за незручності та працюємо над вирішенням цієї проблеми якомога швидше “.

ТСН

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео