Українка посіла четверте місце на «Дитячому Євробаченні»

  			Українка посіла четверте місце на «Дитячому Євробаченні»
224702 ПЕРЕГЛЯДІВ

Переможницею конкурсу за результатами голосування глядачів і оцінками членів журі стала представниця Польщі

Представниця України Дарина Красновецька посіла четверте місце на «Дитячому Євробаченні-2018», фінал якого відбувся в столиці Білорусі Мінську. Про це 25 листопада повідомляє «Радіо Свобода».

Журналісти зазначають, що українка зі піснею Say Love посіла четверту поизцію, у той час як переможницею конкурсу за результатами голосування глядачів і оцінками членів журі стала представниця Польщі Роксана Вегель з піснею Anyone I Want To Be.

Українка виступала з піснею Say Love.

Нагадаємо, що 9 липня Національна суспільна телерадіокомпанія заявила, що через «критичне недофінансування» Суспільного мовника представник від України не зможе взяти участь у «Дитячому Євробаченні». Цьогоріч «Дитяче Євробачення» відбудеться у листопаді у Білорусі, окрім України від участі у конкурсі відмовлялися також Кіпр. Пізніше прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України повідомила, що не зважаючи на тотальне недофінансування, Україна все ж зможе взяти участь у конкурсі «Дитяче Євробачення -2018». Щоправда відбірковий етап проводили онлайн.

zaxid.net

Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео