За права українських трудових мігрантів взялися по-новому

  			За права українських трудових мігрантів взялися по-новому
196374 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уперше роботу над захистом прав українців, які працюють за кордоном, об’єднали Національна поліція України та громадськість. Відповідний Меморандум підписали Департамент кіберполіції та Громадська Спілка «Міжнародно-інтеграційний центр».

Вони домовились про спільні послідовні дії, спрямовані на термінове реагування на ситуацію щодо зовнішньої трудової міграції з метою захисту прав українців.

«Ми перші в Україні, хто зміг впевнено та професійно переконати Національну поліцію України, що лише спільні послідовні дії призведуть до термінового реагування на ситуацію навколо зовнішньої трудової міграції з метою захисту прав наших співвітчизників. Я хочу, щоб ми змогли працювати як на запобігання, так і на виявлення тих порушень, які зараз відбуваються із зовнішньою трудовою міграцією, безпосередньо з влаштуванням наших громадян за кордоном», – повідомила Голова правління ГС «Міжнародно-інтеграційний центр» Олена Бунякіна.

За словами Андрія Федоровича Антонищака, задля ефективного порятунку українців за кордоном Нацполіція планує об’єднати зусилля з іншими відомствами та структурами.

«Ми визначили для себе ряд підписантів Меморандумів, при співпраці з якими ми зможемо швидко допомагати нашим людям, які потрапили за кордоном у неприємну ситуацію, в біду або в халепу… Ми будемо ще підписувати домовленість із Міністерством закордонних справ, оскільки, на жаль, всі повноваження наших міністерств закінчуються на території України», – наголосив народний депутат України, Почесний президент ГС «Міжнародно-інтеграційний центр» Андрій Антонищак.

Як зазначив начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Сергій Демедюк, важливо не лише надати допомогу українцям, які працюють за межами нашої держави, а і зробити це вчасно.

«Найважливіша і найефективніша боротьба зі злочинністю, а також профілактична робота йде завдяки взаємодії з приватним сектором, зокрема з громадськими організаціями, тому що самотужки Національна поліція та інші правоохоронні органи це роблять занадто довго, коли вже це перестає бути необхідним для потерпілих. Тому захист прав наших громадян, надто за кордоном, – це важлива ділянка нашої роботи», – зазначив начальник Сергій Демедюк.

vse.media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео